Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Leonora Jakupi pozon në kopertinën e një reviste People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Leonora Jakupi pozon në kopertinën e një reviste People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leonora Jakupi pozon në kopertinën e një reviste

2 posters

Shko poshtë

Leonora Jakupi pozon në kopertinën e një reviste Empty Leonora Jakupi pozon në kopertinën e një reviste

Mesazh nga Emona Sun 6 May 2012 - 0:49

Leonora Jakupi pozon në kopertinën e një reviste 06_05_12_8999_leonora

Këngëtarja Leonora Jakupi do të jetë në kopertinën e një reviste të përmuajshme shqiptare. Por për të arritur deri aty këngëtarja ka urdhëruar ti plotësohen një sërë kërkesash. Si fillim këngëtarja ka refuzuar të punojë me stafin e revistës dhe ka kërkuar të bashkëpunojë vetëm me stafin e saj me të cilët punon prej kohësh.

Leonora si një këngëtare me standarte të larta nuk ka dëshiruar të rrezikojë kopertinën për këtë arsye vendosi që gjithçka kishte të bënte me imazhin të ishte nën kujdesin e profesionistëve te të cilët ajo ka besim të cilët janë stilisti Valdrin Sahiti, artistët e flokëve dhe make up- it Kaçi dhe Sellma dhe fotografi Artan Korenica. Për të parë rezultatin final të këtyre kërkesave prej dive botërore duhet parë kopertina e revistës. /Bluetooth

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Leonora Jakupi pozon në kopertinën e një reviste Empty Re: Leonora Jakupi pozon në kopertinën e një reviste

Mesazh nga Anakonda Sun 6 May 2012 - 5:20

paska dal shum e bukur,edhe pse qenka bo si elvana gjata
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi