Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A mundemi "ne", sot, te jemi vetvetja?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A mundemi "ne", sot, te jemi vetvetja?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A mundemi "ne", sot, te jemi vetvetja?

3 posters

Shko poshtë

A mundemi "ne", sot, te jemi vetvetja?  Empty A mundemi "ne", sot, te jemi vetvetja?

Mesazh nga Alberti Sun 6 May 2012 - 11:24

A mundemi "ne", sot, te jemi vetvetja?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mundemi "ne", sot, te jemi vetvetja?  Empty Re: A mundemi "ne", sot, te jemi vetvetja?

Mesazh nga Anakonda Sun 6 May 2012 - 17:10

Normale qe po;prsh un jam vetvetja bej ate qe dua(duke i marre parasysh edhe pasojat).Nuk shoh moshataret e mia sesi sillen,vishen apo cfare bejn;un shoh punen time,terezin time dhe jam me te njejten fytyre kudo qe shkoj.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mundemi "ne", sot, te jemi vetvetja?  Empty Re: A mundemi "ne", sot, te jemi vetvetja?

Mesazh nga WebMaster Thu 10 May 2012 - 11:20

Patjeter qe po e ke thene bukur po ishte me mire nese mundemi te jemi vetvetja nganjehere dalim edhe nga binaret edhe njeriu kur acarohet ncjerr tamom karakterin se si eshte vetvetja nganjehere njeriun e genjen celebrate005
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mundemi "ne", sot, te jemi vetvetja?  Empty Re: A mundemi "ne", sot, te jemi vetvetja?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi