Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare ju ka mesuar emigrimi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare ju ka mesuar emigrimi? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare ju ka mesuar emigrimi?

2 posters

Shko poshtë

Cfare ju ka mesuar emigrimi? Empty Cfare ju ka mesuar emigrimi?

Mesazh nga Alberti Sun 6 May 2012 - 12:16

Shume shqiptare kane emigruar dhe besoj se nuk ka qene te lehta as vendimi per te emigruar, rruga dhe jetesa atje ku jeni vendosur!

- Sa veshtir ka qen për ju jeta larg Vendlindjes?
- Dhe qka keni mesuar prej saj?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare ju ka mesuar emigrimi? Empty Re: Cfare ju ka mesuar emigrimi?

Mesazh nga Anakonda Sat 9 Jun 2012 - 17:20

un nuk kam qen kurre ne emigrim dhe shpresoj qe kurr mos te shkoj aty;po di qe shum njerez per shkaqe te ndryshme(politike,ekonomike,sociale,kulturore)detyrohen te len atdheun e tyre dhe nisen drejt diaspores duke len njerezit qe duan dhe qe i duan per nje jete me te mire;aty esht shum e veshtire per ta te mesohen me jeten e re,esht shum e veshtire te mesojn gjuhen e tyre,malli per atdheun,per njerezit e shpise i tret,detyrojn te bejn lloj-lloj punesh siesi te sigurojnj buken femijeve;sa e trisht esht te jetosh ne kurbet.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi