Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
24 thenie qe gjithmone duhet t'i kujtosh, dhe 1 gje qe kurre s'duhet ta harrosh...!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
24 thenie qe gjithmone duhet t'i kujtosh, dhe 1 gje qe kurre s'duhet ta harrosh...!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

24 thenie qe gjithmone duhet t'i kujtosh, dhe 1 gje qe kurre s'duhet ta harrosh...!!!

3 posters

Shko poshtë

24 thenie qe gjithmone duhet t'i kujtosh, dhe 1 gje qe kurre s'duhet ta harrosh...!!! Empty 24 thenie qe gjithmone duhet t'i kujtosh, dhe 1 gje qe kurre s'duhet ta harrosh...!!!

Mesazh nga Emona Mon 7 May 2012 - 10:42

1. Prezenca jote eshte dhurate per tere boten.

2. Je unik/e dhe nder me te miret.

3. Jeta jote mund te jete, ashtu si ti e deshiron.

4. Jetoi ditet nje nga nje.
5. Numeroji bekimet, dhe jo telashet e problemet.


6. C'faredo qe te ndodhe, gjithmone do ia dalesh mbane.

7. Tek Ty, egzistojne shume pergjigje.
8. Kupto, ki guxim, ji i/e forte.9. Mos i ve vetes kufi.

10. Shume endrra po presin qe te realizohen.

11. Zgjedhjet jane teper te rendesishme per t'ia lene fatit.
12. Kerko, dhe do arrish ta gjesh cimimin tend.13. Asgje nuk humb me shume energji sesa shqetesimi.

14. Sa me shume ta mbash nje problem, aq me i rende behet.

15. Mos i merr gjerat gjithmone seriozisht.
16. Jeto nje jete te mbushur me lumturi, dhe jo me pishmane.17. Kujto, qe pak dashuri mund te shkoje ne nje rruge te gjate.

18. Kujto qe shume, eshte pergjithmone.

19. Gjithmone kujto qe shoqeria eshte teper e rendesishme.
20. Thesaret e jetes, jane njerezit, te bashkuar.21. Kupto qe kurre nuk mund te jete vone.

22. Bej gjera te zakoshnme, ne nje menyre te jashtezakonshme.

23. Te kesh shendet, shprese, dhe lumturi.
24. Te kesh kohe qe te deshirosh, dhe te enderrosh tek nje yll.Dhe kurre mos harro:

Jo edhe per nje dite te vetme,
Sa special/e je!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

24 thenie qe gjithmone duhet t'i kujtosh, dhe 1 gje qe kurre s'duhet ta harrosh...!!! Empty Re: 24 thenie qe gjithmone duhet t'i kujtosh, dhe 1 gje qe kurre s'duhet ta harrosh...!!!

Mesazh nga Anakonda Mon 7 May 2012 - 17:01

1. Prezenca jote eshte dhurate per tere boten.(kjo me pelqeu me shum se te tjerat)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

24 thenie qe gjithmone duhet t'i kujtosh, dhe 1 gje qe kurre s'duhet ta harrosh...!!! Empty Re: 24 thenie qe gjithmone duhet t'i kujtosh, dhe 1 gje qe kurre s'duhet ta harrosh...!!!

Mesazh nga Oni Wed 8 Aug 2012 - 12:47

Nuk jam dakort me keto:

3. Jeta jote mund te jete, ashtu si ti e deshiron.
(Jo, sepse te gjithe e deshirojn nje jete ashtu si nuk mund ta ken.)

11. Zgjedhjet jane teper te rendesishme per t'ia lene fatit.
(Sepse fati eshte ai qe te qoi tek zgjedhjet.)

18. Kujto qe shume, eshte pergjithmone.
(Harroje qe shume te jete pergjithmone.)

24. Te kesh kohe qe te deshirosh, dhe te enderrosh tek nje yll.
(Yjet nuk i plotesojn endrrat.)
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

24 thenie qe gjithmone duhet t'i kujtosh, dhe 1 gje qe kurre s'duhet ta harrosh...!!! Empty Re: 24 thenie qe gjithmone duhet t'i kujtosh, dhe 1 gje qe kurre s'duhet ta harrosh...!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi