Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nëse ndalesh gjithmonë sa herë që një qen leh, nuk ke për ta mbaruar kurrë rrugën tënde.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nëse ndalesh gjithmonë sa herë që një qen leh, nuk ke për ta mbaruar kurrë rrugën tënde.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nëse ndalesh gjithmonë sa herë që një qen leh, nuk ke për ta mbaruar kurrë rrugën tënde..

3 posters

Shko poshtë

Nëse ndalesh gjithmonë sa herë që një qen leh, nuk ke për ta mbaruar kurrë rrugën tënde.. Empty Nëse ndalesh gjithmonë sa herë që një qen leh, nuk ke për ta mbaruar kurrë rrugën tënde..

Mesazh nga Nella Tue 29 Jan 2013 - 1:05

Nëse ndalesh gjithmonë sa herë që një qen leh, nuk ke për ta mbaruar kurrë rrugën tënde..

Besoni tek kjo thenje
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëse ndalesh gjithmonë sa herë që një qen leh, nuk ke për ta mbaruar kurrë rrugën tënde.. Empty Re: Nëse ndalesh gjithmonë sa herë që një qen leh, nuk ke për ta mbaruar kurrë rrugën tënde..

Mesazh nga Ariel Fri 1 Feb 2013 - 2:12

Po po...qente le te lehin...karvani ec para.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëse ndalesh gjithmonë sa herë që një qen leh, nuk ke për ta mbaruar kurrë rrugën tënde.. Empty Re: Nëse ndalesh gjithmonë sa herë që një qen leh, nuk ke për ta mbaruar kurrë rrugën tënde..

Mesazh nga Burrelsja Sat 18 May 2013 - 21:18

shum e bukur qellimi justifikon mjetet

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 28
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëse ndalesh gjithmonë sa herë që një qen leh, nuk ke për ta mbaruar kurrë rrugën tënde.. Empty Re: Nëse ndalesh gjithmonë sa herë që një qen leh, nuk ke për ta mbaruar kurrë rrugën tënde..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi