Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjërat që kurrë nuk duhet t’ia thoni një femre People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjërat që kurrë nuk duhet t’ia thoni një femre People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjërat që kurrë nuk duhet t’ia thoni një femre

2 posters

Shko poshtë

Gjërat që kurrë nuk duhet t’ia thoni një femre Empty Gjërat që kurrë nuk duhet t’ia thoni një femre

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 5 Apr 2012 - 13:06

Gjërat që kurrë nuk duhet t’ia thoni një femre 12Nëse do të bësh një femër për vete, ekzistojnë disa argumente që nuk duhet t’i prekësh në mënyrë absolute, sepse ngacmojnë në mënyrë të papëlqyeshme ndonjë pikë të shëmtuar të sensibilitetit të tyre.Vajzat nuk e durojnë dot mërzitjen. E urrejnë tmerrësisht atë që ua shkakton. Atje ku hyn mërzia, ikën dhe dashuria. Gjërat që mund t’i interesojnë një femre, që i tërheqin vëmendjen dhe e apasionojnë janë të shumta: veshje, sport, udhëtime, spektakle, vallëzime, thashetheme, histori gazmore, kuzhina e shumë gjëra të tjera. E vetmja gjë që atë e mërzit është: abstraktja.
Mos i fol kurrë një vajze për të kaluarën e saj. Trego interes për gjithçka që i përket asaj, por mos gërmo në të kaluarën e saj. Rrallë ose asnjëherë e kaluara e një femre është plotësisht e tregueshme. Prandaj respektoje!
Nuk duhet të jesh kurrë tepër respektues e lajkatar me femrat. Nuk do të të ishin mirënjohëse. Foli atyre me lirshmëri dhe pa ndroje. Mos e tepro shumë me homazhe, me komplimente dhe me dhembshuri. Do të gjykohesh si i mefshtë dhe i bezdisshëm.
Kini parasysh këto këshilla të thjeshta dhe do ta shikoni ndryshimin e vërtetë. (LajmeShqip.com)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjërat që kurrë nuk duhet t’ia thoni një femre Empty Re: Gjërat që kurrë nuk duhet t’ia thoni një femre

Mesazh nga Anakonda Fri 6 Apr 2012 - 3:57

esht e vertet kjo qe thua,keshilla teper interesante

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi