Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Cfare eshte e kunderta JETES?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Cfare eshte e kunderta JETES?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare eshte e kunderta JETES?

2 posters

Shko poshtë

 Cfare eshte e kunderta JETES?  Empty Cfare eshte e kunderta JETES?

Mesazh nga An0nim Tue 8 May 2012 - 7:57

Ne hapjen e nje libri lexova nje fraze interesante qe me terhoqi vemendjen

E KUNDERTA E JETES NUK ESHTE VDEKJA, POR INDIFERENCA!

Juve si do e interpretonit kete fraze?

Me te vertet indeferneca e njerzimit te vret me keq se sa vdekja?
Ose mund te konisderohesh i "vdekur" nqs ti gjith jan indifernet ndaj teje?
Ose nqs ti je indiferent ndaj gjithckaje ske me pse te jetosh?

Pres interpretimet e tuaja
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Cfare eshte e kunderta JETES?  Empty Re: Cfare eshte e kunderta JETES?

Mesazh nga Anakonda Wed 9 May 2012 - 0:26

Eshte e vertete qe indiferentizmi edhe dicka negative qe ka nje njeri ne karakterin e tij.Nese jan te tjeret indiferent ndaj meje nuk e vras mendjen,pasi edhe un sjelljen ua kthej me te njejten monedhe;nuk jam indiferente;por jetoj ket genjeshter te bukur kur ne fund gjithshka qe kam arritur do te shkoj ne varreza

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi