Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare eshte gruaja? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare eshte gruaja? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare eshte gruaja?

+4
imagjinata
T_o_n_i
Anakonda
An0nim
8 posters

Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga An0nim Tue 8 May 2012 - 7:59

Ju lutem te hidhni ne kete teme disa mendime me vlere mbi figuren femerore!
Po filloj une, e frymezuar nga nje poezi qe me ka lene shume mbresa:


Kur nje grua hap syte, zgjohet agimi

Kur nje grua vishet, celin trendafilat

Kur nje grua leviz, rrjedh nje perrua me uje te kristalte

Kur nje grua takon ate qe i eshte falur, gjen vetveten

Kur nje grua sherben, drejton filarmoniken e New Yorkut

Kur nje grua del nga shtepia, shtohet nje rreze djellore

Kur nje grua takon boten, pasuron jeten

Kur nje grua punon, ben nje tantelle

Kur nje grua ushqehet, shtyn dhurimin

Kur nje grua ndalon, shpirti i saj ecen

Kur nje grua uleret, eshte nje bubullime ne qiell te paster

Kur nje grua qan, bashkohen dhe yjet me te

Kur nje grua qesh, eshte festa e lumturise

Kur nje gruan deshperohet, eshte eklipsi i kozmosit

Kur nje grua mendon, humbet ne hapesire

Kur nje grua eshte e trishte, eshte vete trishtimi

Kur nje grua dashuron, dashuria nuk ka me kufij

Kur nje grua eshte nene, eshte vetem zemer

Kur nje grua shplodhet, eshte roje ndaj jetes

Kur nje grua kalon kohen, vetem koha kalon


Kur nje grua eshte grua, ajo eshte esenca e burrit!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Re: Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga Anakonda Wed 9 May 2012 - 0:21

Gruaja eshte qenia me dashamirese ne bote;te jesh grua do te thote te jesh e bekuar nga perendia,te lindesh nje krijes nga vet te ben mbretereshe;gruaja ajo qenie e palodhshme,e nenshtruar,e guximshme per ti berre balle jetes;sa bukur esht te jesh femer,edhe pse ndonjeher iu nenshtrohesh akteve te dhunes nga gjinia tjeter

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Re: Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga T_o_n_i Wed 9 May 2012 - 0:25

Krijesa qe mbart,bukuri,dashuri,sakrifice,vuajtje e dhimbje gjate gjithe jetes se saje
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Re: Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga Anakonda Wed 16 May 2012 - 4:45

ajo qenie qe vuan pasojat e budallenjve(meshkujve)

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Re: Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga imagjinata Sun 29 Jul 2012 - 3:44

Gruaja është qetësimi dhe deshpërimi me i madh i burit
imagjinata
imagjinata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : në folenë e qyqes
Postime Postime : 43
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2012
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Re: Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga WebMaster Sun 29 Jul 2012 - 8:35

Gruaja eshte ajo qe shton Popullsin Cfare eshte gruaja? 3189159776
Cfare eshte gruaja? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Cfare eshte gruaja? 30l12rc Pytje & Përgjigje Cfare eshte gruaja? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Re: Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga Aristogata Sun 29 Jul 2012 - 9:58

Shtylla e shtepise in.lov


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Cfare eshte gruaja? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Re: Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga il conte Sun 29 Jul 2012 - 10:06

Aristogata shkruajti:Shtylla e shtepise in.lov


Hahahahhahahah .............jo moj catia me mire se eshte ne maje fare........hhahahahahha
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Re: Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga Aristogata Sun 29 Jul 2012 - 10:18

il conte shkruajti:
Aristogata shkruajti:Shtylla e shtepise in.lov


Hahahahhahahah .............jo moj catia me mire se eshte ne maje fare........hhahahahahha

me grua je mbret,me grua je pasha ,me grua eshte dhe moda fareleunghie fareleunghie


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

Cfare eshte gruaja? Divider_129
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Re: Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga Vizitor Mon 30 Jul 2012 - 4:57

Gruaja eshte ceshtje e gjith popullit.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Re: Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga EMI Wed 8 Aug 2012 - 3:41

T_o_n_i shkruajti:Krijesa qe mbart,bukuri,dashuri,sakrifice,vuajtje e dhimbje gjate gjithe jetes se saje
+
big like per ket..jam dakort...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare eshte gruaja? Empty Re: Cfare eshte gruaja?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi