Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk mund të jetë vetëm fat…?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk mund të jetë vetëm fat…?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nuk mund të jetë vetëm fat…?!

2 posters

Shko poshtë

Nuk mund të jetë vetëm fat…?! Empty Nuk mund të jetë vetëm fat…?!

Mesazh nga Emona Wed 9 May 2012 - 8:55

Nuk mund të jetë vetëm fat…?! Orteku-1-300x222

Ajo që u ka ndodhur një grupi alpinistësh është padyshim një mrekulli…. Ndërsa po tentonin të ngjiteshin në një nga majat më të rrezikshme në botë, në Nepal, një ortek u shkëput nga maja dhe po vinte drejt tyre. Megjithatë grupi i përbërë nga dy meksikanë dhe dy guidat e tyre, shpëtuan pa problem duke u strehuar poshtë një mburoje prej akulli. Për më tepër ata vijuan më pas ngjitjen në majën që është e dhjeta më e larta në botë. Në total 153 njerëz e kanë ngjitur, ndërkohë që 58 persona janë vrarë duke tentuar të ngjiten.
Fotot që nuk kanë nevojë për koment janë realizuar nga një fotograf turk, që ishte në zonë në atë moment, me një tjetër grup alpinistësh./albobserver.com/

Nuk mund të jetë vetëm fat…?! Orteku-300x230

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk mund të jetë vetëm fat…?! Empty Re: Nuk mund të jetë vetëm fat…?!

Mesazh nga Anakonda Wed 9 May 2012 - 18:23

EPO FATI I KA NDIHMUAR TE SHPETOJN TE SHKRETET

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi