Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gruaja me e madhe ne bote (FOTO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gruaja me e madhe ne bote (FOTO) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruaja me e madhe ne bote (FOTO)

2 posters

Shko poshtë

Gruaja me e madhe ne bote (FOTO) Empty Gruaja me e madhe ne bote (FOTO)

Mesazh nga WebMaster Fri 11 May 2012 - 5:02

Në momentin që do të shikoni këto foto mos mendoni se ajo po vuan. Jo! Ajo është shumë e lumtur për trupin e saj madje Susane Eman synon që të arrijë peshën 1 ton. Ajo peshon aktulisht 330 kg dhe tashmë është bërë gruaja me peshën më të madhe duke lënë pas Donna Simpson, e cila është 317 kg. Ajo shpenzon tetë orë duke bërë pazarin pasi i duhet të marrë 21 000 kalori në ditë. Ajo është 32 vjeçe dhe jeton në Arizona të SHBA-së. Nëse jeni çuditur me faktin se ajo kërkon të rrisë peshën e saj, mos harroni se ajo punonsi modele.

Në fund të këtij viti ajo synon të arrijë në 360 kg. “Sa më e madhe që bëhem, aq më mirë ndihem. Ndihem e sigurt dhe seksi”, thotë Susane. Dy vite më parë ajo ishte 237 kg. Ajo bën ushtrime të ndryshme për kontrolle për zemrën dhe pavarësisht se doktorët i kanë kërkuar që të lërë “sfidën”, pasi mund t’i kushtojë jetën, shprehet se do të vendosë rekordin. Doktorët thonë se ajo po “luan ruletë” me jetën e saj dhe shtojnë se nuk ia rekomandojnë askujt një gjë të tillë.

Gruaja me e madhe ne bote (FOTO) 1313654849-gruajaqe_peshon_330kg
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gruaja me e madhe ne bote (FOTO) Empty Re: Gruaja me e madhe ne bote (FOTO)

Mesazh nga Anakonda Fri 11 May 2012 - 16:52

qyqa none sa qenka kjo,kush esht ai burrre qe merret me ket?
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi