Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Parajsa e gogoleve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Parajsa e gogoleve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parajsa e gogoleve

2 posters

Shko poshtë

Parajsa e gogoleve Empty Parajsa e gogoleve

Mesazh nga LauraLaura Mon 14 May 2012 - 23:48

Daniel Pennac sapo eshte perkthyer per here te pare ne shqip - eshte i paharrueshem... ua keshilloj te gjithe atyre qe kerkojne diçka ndryshe

LauraLaura
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/05/2012
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Parajsa e gogoleve Empty Re: Parajsa e gogoleve

Mesazh nga Anakonda Sat 19 May 2012 - 18:14

epo mir do mundohem qe ta kerkoj;edhe ta lexoj ket li=ber meqe thua ti se eshte ndryshe nga ajo qe kerkojm ne.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi