Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk kam trup të mirë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk kam trup të mirë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nuk kam trup të mirë

2 posters

Shko poshtë

Nuk kam trup të mirë Empty Nuk kam trup të mirë

Mesazh nga Emona Wed 16 May 2012 - 3:27

Nuk kam trup të mirë 15-LA-SHOWBIZZ-

Salma Hayek thotë se nuk i pëlqen linjat e trupit të saj dhe gjithmonë është e befasuar kur njerëzit mendojnë se ajo është joshëse.

Aktorja, e cila shihet si një prej femrave më të bukura në Hollywood mendon se imazhi i vajzës seksi është për shkak të mënyrës se si ajo vishet.

“Kam fituar çmimin “Trupi më i mirë” kohë më parë nga revista “Fitness”, dhe isha shumë e turpëruar ta pranoj këtë. Në fakt nuk kam një trup të mirë, por çdokush mendon kështu, ndoshta kjo do të thotë se jam një aktore e mirë. Nëse di si të vishesh, atëherë ka disa mashtrime të cilat mund t’i përdorësh”, ka thënë aktorja./knni/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk kam trup të mirë Empty Re: Nuk kam trup të mirë

Mesazh nga Anakonda Wed 16 May 2012 - 4:25

qenka ma keq se puna ime e kjo

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi