Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa i ka shitur Simpson fotot e vajzës së saj të porsalindur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa i ka shitur Simpson fotot e vajzës së saj të porsalindur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa i ka shitur Simpson fotot e vajzës së saj të porsalindur

2 posters

Shko poshtë

Sa i ka shitur Simpson fotot e vajzës së saj të porsalindur Empty Sa i ka shitur Simpson fotot e vajzës së saj të porsalindur

Mesazh nga Emona Wed 16 May 2012 - 3:43

Sa i ka shitur Simpson fotot e vajzës së saj të porsalindur 16JE_showbiz.Sa_i_ka_shitur_Simpson_fotot_e_vajzes_se_saj_te_porsalindurJessica Simpson fotot e vajzës së saj të porsalindur, Drew Maxwell, ia ka shitur për 800 mijë dollarë revistës “People”.

Jessica Simpson pothuajse nuk ka më nevojë që të shqetësohet në lidhje me anën financiare të rritjes së vajzës e saj, Drew Maxwell. Për fotot i ka marrë 800 mijë dollarë nga revista “People”, ndërsa me kompaninë ndërkombëtare “Weight Watchers” ka nënshkruar kontratë në vlerë prej tre milionë dollarësh, raporton “Huffington Post”.

Me 3.8 milionë dollarë që do të marrë Jessica Simpson, për fotot ekskluzive të vajzës së saj dhe kthimin e linjës për “Weight Watchers, këngëtarja pa problem mund ta quajë vetën sipërmarrëse e zonja. Edhe pse redaktorët kanë menduar se pagimi i fotove të fëmijës së Jessica Simpson është paksa me rrezik, sepse emri i saj nuk është garanci për shitje të mira, ata përfundimisht erdhën në përfundimin se fëmija i personalitetit të famshëm është gjithmonë një lëvizje e sigurt.

Për këtë janë mbështetur edhe te fakti që Jennifer Lopez ka shitur fotografitë e binjakëve të saj për gjashtë milionë dollarë ndërsa fotot e binjakëve të Angelina Jolie dhe Brad Pitt, arritën shumën prej 14 milionë dollarësh./knni/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa i ka shitur Simpson fotot e vajzës së saj të porsalindur Empty Re: Sa i ka shitur Simpson fotot e vajzës së saj të porsalindur

Mesazh nga Anakonda Wed 16 May 2012 - 4:17

dashka me e bo te famshme qe tani kjo mesa duket
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi