Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mark Zuckerberg ndërron statusin e FB: I martuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mark Zuckerberg ndërron statusin e FB: I martuar People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mark Zuckerberg ndërron statusin e FB: I martuar

2 posters

Shko poshtë

Mark Zuckerberg ndërron statusin e FB: I martuar Empty Mark Zuckerberg ndërron statusin e FB: I martuar

Mesazh nga Emona Mon 21 May 2012 - 6:08

Është martuar në mënyrë surprizë themeluesi i rrjetit social Facebook, Mark Zuckerberg.

Zuckerberg, 28 vjeç, të cilat i mbushi para pak ditësh, u martua me të dashurën e tij prej një kohë të gjatë, Prishila Chan. 27 vjeçarja pati një javë të ngarkuar pasi përvec martesës, ditën e hënë u diplomua për mjekësi.

Martesa e Zuckerberg vjen vetëm pak ditë pas futjes të Facebook në bursë, aksionet e të cilit u vlerësuan me 106 miliardë stërlina.

Ceremonia u zhvillua në shtëpinë e Zuckerberg, në Palo Alto të Kalifornisë.

Të ftuarit fillimisht kujtuan se po shkonin të festonin diplomimin e Chan, por ata u gjendën papritmas në mes të një dasme.

Unaza e martesës ishte një rubin shumë i thjeshtë i dizenjuar nga vetë Zuckerberg.

Nëntë vjet më parë cifti u njoh në Harvard, ku Zuckerberg themeloi Facebook-un në 2004-ën.

Mark Zuckerberg ndërron statusin e FB: I martuar Zuckerberg-martohet

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mark Zuckerberg ndërron statusin e FB: I martuar Empty Re: Mark Zuckerberg ndërron statusin e FB: I martuar

Mesazh nga Anakonda Wed 30 May 2012 - 18:13

te trashegohesh

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi