Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, personeli i morgut djeg arkivolet e studenteve në plehra People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vlorë, personeli i morgut djeg arkivolet e studenteve në plehra People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vlorë, personeli i morgut djeg arkivolet e studenteve në plehra

Shko poshtë

Vlorë, personeli i morgut djeg arkivolet e studenteve në plehra Empty Vlorë, personeli i morgut djeg arkivolet e studenteve në plehra

Mesazh nga WebMaster Fri 25 May 2012 - 1:15

VLORË- Një ditë pas publikimit të lajmit në “GSH” të hedhjes së arkivoleve në mbeturinat e spitalit dhe rrezikut të marrjes nga persona të papërgjegjshëm dhe rishitjes së tyre, kanë reaguar menjëherë vetë punonjësit e morgut, të cilët kanë bërë djegien e tyre.

Arkivolet janë djegur në vendin ku dhe janë hedhur nga ana e vetë personelit një ditë pas tragjedisë së rëndë, pasi nuk u bë asgjë për asgjësimin e tyre larg prej spitalit. Sipas punonjësve të morgut, asgjësimi është kryer me procesverbal, ku është mbajtur shënim dhe momenti i djegies.

Kjo, sipas tyre, për të evituar marrjen e tyre nga individë të papërgjegjshëm të cilët mund t’i përdornin përsëri. Ky problem shqetësues u denoncua një ditë më parë dhe vetë drejtuesit e spitalit u shprehën se kërkonin heqjen e tyre.
(el.me/lajmi sot në GazetaShqiptare/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi