Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Foshnja e hedhur në plehra, identifikohet nëna dhe mjekja e abortit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Foshnja e hedhur në plehra, identifikohet nëna dhe mjekja e abortit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foshnja e hedhur në plehra, identifikohet nëna dhe mjekja e abortit

Shko poshtë

Foshnja e hedhur në plehra, identifikohet nëna dhe mjekja e abortit Empty Foshnja e hedhur në plehra, identifikohet nëna dhe mjekja e abortit

Mesazh nga T_o_n_i Tue 22 Jan 2013 - 7:01

TIRANË- 10 ditë pas gjetjes së foshnjës 6 muajshe në kazanin e plehrave në
Laprakë, Policia e Komisariatit Nr. 3 në Tiranë ka arritur të zbulojë
identitetin e nënës dhe mjekes, e cila kreu abortin jashtë periudhës së
parashikuar me ligj.


Në deklaratën e firmosur para strukturave të hetimit shtetasja me
inicialet S.D nënë dhe e dy fëmijëve të tjerë ka pranuar se ndërprerjen e
shtatzaninsë së foshnjes 6 muajshe e ka bërë për arsye të kushteve jo
të mira financiare.


Ajo ka pohuar se është detyruar të sigurojë rreth 40 mijë lekë të reja
borxh, në mënyrë që të paguante mjeken e klinikës private në Laprakë,
shtetasen me inicialet E.TH, e cila ka kryer dhe ndërprerjen e
shtatzanisë.


Pas kryerjes së abortit në klinikën pranë kryeqëzimit të Laprakës, nëna e
foshnjes e ka hedhur më pas në kazanin e mbeturinave pranë Spitalit
Ushtarak.


Policia ka filluar procedimin e njëkohësishëm ndaj nënës dhe ndaj mjekes. Dosja
hetimore i ka kaluar tashmë Prokurorirsë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.
Periudha e lejuar me ligj për ndërprerjen e shtatëzanisë me pëlqimin e
nënës është deri në muajin e tretë.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi