Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arta Dobroshi zbulon prapanicën në Kanë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arta Dobroshi zbulon prapanicën në Kanë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arta Dobroshi zbulon prapanicën në Kanë

2 posters

Shko poshtë

Arta Dobroshi zbulon prapanicën në Kanë Empty Arta Dobroshi zbulon prapanicën në Kanë

Mesazh nga Emona Sun 27 May 2012 - 10:43

Arta Dobroshi zbulon prapanicën në Kanë 25J_show_biz_Arta_Dobroshi_zbulon_prapanicen_ne_Kane

Kanë qenë ditë shumë të mira për industrinë e filmit dhe për yjet e Hollivudit që të prezantojnë filmat e tyre këto ditë në Kanë.

Mirëpo, një “aksident” ja ka “prishur” pak ditën aktores shqiptare nga Kosova Arta Dobroshi e cila është skuqur në fytyre kur era i ka ngritur fustanin dhe asaj i është zbuluar për mrekulli prapanica e bukur.

E gjitha është dukur si aksident, mirëpo sipas fotove Arta vet e ka kapur fundin e fustanit të saj për ta treguar prapanicën. E bukura është se Arta duket se ska veshur as të brendshme.

Arta Dobroshi hy në grupin e femrave që vazhdojnë të bëjnë të njëjtën veprime që ka bërë në vitet e saj të arta Merlin Monro.

E po tani, përderisa sensuliteti shet çdo gjë, pse mos e bëj edhe Arta e cila për hir të vërtetës ua kalon shumicës së yjeve të Hollivudit me prapanicën e saj të bukur. yllpress.com ju sjell ekskluzivisht fotot.

Arta në fakt, në Kanë ishte bashkë me kolegun e saj Raphael Personnaz dhe Clotilde Hesme për të promovuar filmin Trois Mondes.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arta Dobroshi zbulon prapanicën në Kanë Empty Re: Arta Dobroshi zbulon prapanicën në Kanë

Mesazh nga Anakonda Wed 30 May 2012 - 17:42

dita-dites po skandalizoheni ne vendet e huaja
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi