Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djali që e 'detyroi' Obamën të përkulet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djali që e 'detyroi' Obamën të përkulet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djali që e 'detyroi' Obamën të përkulet

2 posters

Shko poshtë

Djali që e 'detyroi' Obamën të përkulet Empty Djali që e 'detyroi' Obamën të përkulet

Mesazh nga Emona Sun 27 May 2012 - 10:48

Djali që e 'detyroi' Obamën të përkulet 25J_show_biz_Djali_qe_e

Një fotografi e vetme e një djali t ë ri duke prekur kokën e presidentit Obama në Zyrën Ovale ka bërë xhiron e saj në internet kohët e fundit. Kjo tregon një djalë pesë-vjeçar në një këmishë të bardhë dhe kravatë të kuqe me shirita duke prekur majën e kokës së presidentit, me një vështrim kurioz.

Por tani, historia prapa imazhit 'prekës' është zbuluar. Fotoja është nga viti 2009 - pesë muaj pasi Obama filloi presidencën e tij - dhe u fotografu nga stafi i fotografëve në Shtëpinë e Bardhë në një moment të papritur.

Jakobi 5-vjeçar e kishte pyetur Obamën nëse flokët ishin të njëjta si të tij , por presidenti nuk e kishte dëgjuar, dhe i kërkoi pesë-vjeçarit për të përsëritur pyetjen e tij. Ai pastaj u përgjigj: "Pse nuk i prekni dhe i shikoni vet."

Ishte ai moment që presidenti u përkul dhe ofroi kurorën e kokës së tij djalit të vogël. Ai e inkurajoi Jakobin duke i thënë, "preke, shoku!"

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djali që e 'detyroi' Obamën të përkulet Empty Re: Djali që e 'detyroi' Obamën të përkulet

Mesazh nga Anakonda Wed 30 May 2012 - 18:09

aaahyahahhaahahaha e obame ta paska hedh;ahaha sa inteligjent jan disa femije ne ditet e sotme
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi