Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Austri: Vdes femija qe u qellua me arme nga babai i tij. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Austri: Vdes femija qe u qellua me arme nga babai i tij. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Austri: Vdes femija qe u qellua me arme nga babai i tij.

2 posters

Shko poshtë

Austri: Vdes femija qe u qellua me arme nga babai i tij. Empty Austri: Vdes femija qe u qellua me arme nga babai i tij.

Mesazh nga Emona Mon 28 May 2012 - 8:42

Austri: Vdes femija qe u qellua me arme nga babai i tij. Australi-300x180

Femija 7-vjecar,i cili u qellua ne koke nga babai i tij,para se te kryente vetevrasjen te premten e kaluar,gjendej ne spitalin Austriak ne qytetin Sankt Polten me plage te renda.Babai i femijes shkoj ne shkolle te premten e kaluar dhe nxorri nga klasa ku ai gjendej,e coj te dollapet e shkolles dhe aty e qelloj ne koke.Pas hetimeve,policia mundi te gjente babane i cili ishte zhdukur me makine.Automjeti u gjend i permbysur ne nje gremine 60 km ne perendim te Vienes dhe jashte makines trupi i tij,i cili ishte veteqelluar ne koke.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Austri: Vdes femija qe u qellua me arme nga babai i tij. Empty Re: Austri: Vdes femija qe u qellua me arme nga babai i tij.

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Nov 2012 - 1:40

"e tmerrshme paska qen kafsh me duket dhe jo njeri"

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi