Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrëfimi tronditës i 13-vjeçares: Babai më urren, më rreh me rrip People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Rrëfimi tronditës i 13-vjeçares: Babai më urren, më rreh me rrip People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rrëfimi tronditës i 13-vjeçares: Babai më urren, më rreh me rrip

4 posters

Shko poshtë

Rrëfimi tronditës i 13-vjeçares: Babai më urren, më rreh me rrip Empty Rrëfimi tronditës i 13-vjeçares: Babai më urren, më rreh me rrip

Mesazh nga WebMaster Fri 1 Jun 2012 - 19:52

TIRANE - Babai nuk më do, ai më rreh, më gjuan me rrip dhe nuk më lejon të shkoj në shkollë. Kështu e fillon rrëfimin e saj 13-vjeçarja S., e cila jeton në një fshat të Shqipërisë së veriut. E pashpresë dhe e dëshpëruar ajo ka mundur të gjejë mbështetje tek Linja e Këshillimit për Fëmijë, atje ku edhe ne jemi njohur me rastin e saj. Fillimisht telefononte, por nuk gjente guximin për të folur. Ashtu si tregon edhe këshilluesja e telefonatës, në fillim dëgjohej vetëm një frymëmarrje e rëndë e pak më vonë aty–këtu një zë i humbur. Dëshira për të shprehur ato që ndiente, transmetohej që prej telefonit, ndërsa frika e ndrojtja nuk e linin të vazhdonte. Asnjëherë nuk kishte folur e ndarë copëza nga jeta e saj me njerëz të tjerë, ndërsa mbante në shpirt “urrejtjen” e të atit.

Telefonata të njëpasnjëshme, e ndërsa koha kalonte afeksioni e dëshira për të folur shtohej dita- ditës. Fillimisht, 13–vjeçarja arriti të artikulonte të dhënat e saj kryesore: ku jetonte, me kë ndante gjërat e përditshme e më pas “tragjedinë” e jetës së saj. Prindërit e saj kanë një diferencë prej 22 vitesh me njëri–tjetrin, ndërkohë që vetë vogëlushja ka dy vëllezër më të vegjël, për të cilët kujdeset gjatë gjithë kohës.

(shkrimin e plote mund ta lexoni sot ne Gazeta Shqiptare)
(er.nu/GSH/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrëfimi tronditës i 13-vjeçares: Babai më urren, më rreh me rrip Empty Re: Rrëfimi tronditës i 13-vjeçares: Babai më urren, më rreh me rrip

Mesazh nga Arabela Sat 2 Jun 2012 - 7:07

qofte mallkuar ai baba qe e ka traumatizuar per jete ate vajze,,, Rrëfimi tronditës i 13-vjeçares: Babai më urren, më rreh me rrip 3327607131
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrëfimi tronditës i 13-vjeçares: Babai më urren, më rreh me rrip Empty Re: Rrëfimi tronditës i 13-vjeçares: Babai më urren, më rreh me rrip

Mesazh nga Anakonda Sun 3 Jun 2012 - 17:21

cfare prindi esht ky,qenka nje monster i vertete
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrëfimi tronditës i 13-vjeçares: Babai më urren, më rreh me rrip Empty Re: Rrëfimi tronditës i 13-vjeçares: Babai më urren, më rreh me rrip

Mesazh nga Ariel Tue 5 Jun 2012 - 0:30

Vdekshin kto lloj prinderish...me mire mos te jene..
I traumatizuan femijet e shkrete...dhe te mendosh sa raste te tilla ka.
Kur te rreh prindi...cfare pret te te bej i huaji..
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rrëfimi tronditës i 13-vjeçares: Babai më urren, më rreh me rrip Empty Re: Rrëfimi tronditës i 13-vjeçares: Babai më urren, më rreh me rrip

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi