Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Krenari e Rrah Ledrin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Krenari e Rrah Ledrin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krenari e Rrah Ledrin

4 posters

Shko poshtë

Krenari e Rrah Ledrin Empty Krenari e Rrah Ledrin

Mesazh nga Emona Thu 7 Jun 2012 - 10:05

Ish i dashuri i Dafina Zeqirit, Krenar Çoçaj e ka rrahur mirë Ledri Vulën gjatë natës së mbrëmshme saqë ky i fundit është detyruar që të shkoj në spital.Lajmin e ka konfirmuar televizioni KTV.Express ka tentuar që të flet me dikë nga familja Vulaj për këtë rast por kontakt më ta ka qenë i pamundur.Ajo që dihet është se Krenari ishte shoqëruar me Ledrin gjatë kohës sa ishte bashkë me Dafinën, përderisa ata ishin prishur pas një udhëtimi të çiftit në Suedi ku Baba Recrods kishin ndërprerë një bashkëpunim me Daffyin. Në të njëjtën kohë edhe Krenari i kishte dhënë fund lidhjes me Dafinën pas gati dy vitesh bashkëjetese.

Pas kësaj, diku pas një muaji Ledri ishte lidhur me Dafinën por lidhja e tyre u bë publike disa muaj më vonë.


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krenari e Rrah Ledrin Empty Re: Krenari e Rrah Ledrin

Mesazh nga Anakonda Sun 10 Jun 2012 - 5:34

nga njona an kush do ishte ai mashkull qe sdo e bente nje gje te tille;sa per ledrin esht i mire,por me ko rri(baba starsat e famshem)hajt se mir ja ka bo.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krenari e Rrah Ledrin Empty Re: Krenari e Rrah Ledrin

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 12 Jun 2012 - 6:08

Aty ku asht femna asht dhe sherri.Krenari e Rrah Ledrin 3189159776
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krenari e Rrah Ledrin Empty Re: Krenari e Rrah Ledrin

Mesazh nga LaDescarada Thu 21 Jun 2012 - 20:29

Єямєℓiиdå shkruajti:Aty ku asht femna asht dhe sherri.Krenari e Rrah Ledrin 3189159776

je farewww ashtu eshte !!
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Krenari e Rrah Ledrin Empty Re: Krenari e Rrah Ledrin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi