Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Koreanët i këndojnë orizit që të rritet më shpejt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Koreanët i këndojnë orizit që të rritet më shpejt People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koreanët i këndojnë orizit që të rritet më shpejt

3 posters

Shko poshtë

Koreanët i këndojnë orizit që të rritet më shpejt Empty Koreanët i këndojnë orizit që të rritet më shpejt

Mesazh nga Emona Thu 14 Jun 2012 - 10:58

Koreanët i këndojnë orizit që të rritet më shpejt Koreanet__clanak_big

Koreja e Veriut, vendi komunist, është zemëruar për shkak se janë bërë publike disa foto ku zbulohet arma sekrete e vendit të izoluar për rritjen e shpejtë të orizit. Fotot e shkrepura në rajonin Xinyzhou në veriperëndim të vendit tregojnë një bandë duke kënduar serenata për bimët, në mënyrë që ato të rriten më shpejt.

Mediat e Koresë së Jugut thonë se ka nisur një hetim në lidhje me faktin se si janë realizuar fotot dhe kush i ka nxjerrë jashtë vendit.

Këto metoda të kujtojnë Revolucionin Kulturor në Kinë, kur muzikantët këndonin në ferma për të nxitur punëtorët të punojnë më shumë, transmeton tema.

Ndërkohë dje OKB bëri me dije se vendi është në gjendje të mjerueshme. Mësohet se një e treta e fëmijëve në vend kanë probleme nga të kequshqyerit. Shumica e tyre kanë diarre për shkak të mungesës së ujit të pastër./infoglobi/

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Koreanët i këndojnë orizit që të rritet më shpejt Empty Re: Koreanët i këndojnë orizit që të rritet më shpejt

Mesazh nga CuN@BosS/ Thu 14 Jun 2012 - 11:00

Ti fryjn naiher nga mrapa orizit mase ja ngjo hallin koreanece Koreanët i këndojnë orizit që të rritet më shpejt 398758
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Koreanët i këndojnë orizit që të rritet më shpejt Empty Re: Koreanët i këndojnë orizit që të rritet më shpejt

Mesazh nga Anakonda Sat 16 Jun 2012 - 17:05

ahaahaahh ca qenkan keto keshtu;ahahaha keendoni kendoni se rritet orizi pa merak
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Koreanët i këndojnë orizit që të rritet më shpejt Empty Re: Koreanët i këndojnë orizit që të rritet më shpejt

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi