Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur të huajt këndojnë 'Bon bon'-in e Erës (video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Kur të huajt këndojnë 'Bon bon'-in e Erës (video)

Shko poshtë

Kur të huajt këndojnë 'Bon bon'-in e Erës (video) Empty Kur të huajt këndojnë 'Bon bon'-in e Erës (video)

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 May 2016 - 0:43

Kur të huajt këndojnë 'Bon bon'-in e Erës (video) B780efc1502c0c9b093f7be494bafc8f_XL
Këngëtarja Era Istrefi po shijon momentet më të mira në karrierën e saj.

Hiti i fundit 'Bon bon' po pëlqehet dhe po dëgjohet kudo në botë.

Madje ajo në disa vende është bërë edhe më e njohur se Rita Ora.

Por se si provojnë të huajt të këndojnë 'Bon bon' tregon edhe kjo video më poshtë./10minuta/
https://video-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t42.1790-2/13126369_1554100184886076_605621055_n.mp4?efg=eyJybHIiOjY3MywicmxhIjo1MTIsInZlbmNvZGVfdGFnIjoic3ZlX3NkIn0%3D&rl=673&vabr=374&oh=bbd0f9db936c8cd5c8a2416cca61433c&oe=57262602

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi