Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Puna ideale sipas shenjave zodiakale People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Puna ideale sipas shenjave zodiakale People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puna ideale sipas shenjave zodiakale

Shko poshtë

Puna ideale sipas shenjave zodiakale Empty Puna ideale sipas shenjave zodiakale

Mesazh nga Anakonda Sat 23 Jun 2012 - 19:33

Nëse fati është i shkruar tek yjet, atëherë për çdo shenjë të horoskopit
duket se është një punë më e përshtatshme se të tjerat.

Ja kush janë ato:

Dashi - Personat e kësaj shenje janë impulsivë dhe nervozohen shpejt. Puna ideale për ta është boksier.

Demi - Personat e kësaj shenje janë konkretë dhe me këmbë në tokë. Puna ideale për ta është një programues dasmash.

Binjakët - Personat e kësaj shenje janë të zgjuar dhe simpatikë. Puna ideale për ta është showman.

Gaforrja
- Personat e kësaj shenje janë të duruar dhe të rezervuar. Vëzhgojnë me
kujdes ambjentin në të cilin ndodhen, por qëndrojnë të shkëputur. Puna
ideale për ta është puna e zyrës.

Luani - Personat e kësaj
shenje janë të fortë, ambiciozë dhe të lindur për të qenë udhëheqës.
Puna ideale për ta është të bëjnë shefin. Virgjëresha - Personat e kësaj shenje janë shumë të saktë në atë që
bëjnë dhe janë praktikë. Puna ideale për ta është kimisti ose kërkuesi
shkencor.

Peshorja - Personat e kësaj shenje janë të qetë dhe
gjithmonë gjejnë kompromisin. Urrejnë debatet e ashpra. Puna ideale për
ta është arkitekt.

Akrepi - Personat e kësaj shenje janë shumë
të mbyllur. Kanë ndjenja shumë të forta që mund t’i krijojnë konfuzion.
Puna ideale për ta është aktor teatri.

Shigjetari - Personat e
kësaj shenje janë shumë të lëvizshëm. Kanë shumë miq dhe jetojnë shumë
aventura. Puna ideale për ta është pilot ose shofer.

Bricjapi - Personat e kësaj shenje janë kokëfortë. Nëse e tradhton nuk ka mënyrë të të falë. Puna ideale për ta është gjykatës.

Ujori - Personat e kësaj shenje janë të pavarur dhe kreativë. Nuk janë shumë të disiplinuar. Puna ideale për ta është artist.

Peshqit - Personat e kësaj shenje janë të turpshëm dhe ëndërrimtarë. Puna ideale për ta është shkrimtar. /tch/

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi