Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djali i vogël bën gjithë botën të lotojë: Nuk dua më operacionedua të jetoj i lumtur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Djali i vogël bën gjithë botën të lotojë: Nuk dua më operacionedua të jetoj i lumtur People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djali i vogël bën gjithë botën të lotojë: Nuk dua më operacionedua të jetoj i lumtur

3 posters

Shko poshtë

Djali i vogël bën gjithë botën të lotojë: Nuk dua më operacionedua të jetoj i lumtur Empty Djali i vogël bën gjithë botën të lotojë: Nuk dua më operacionedua të jetoj i lumtur

Mesazh nga An0nim Thu 28 Jun 2012 - 22:58

Të thashë nënë, nuk mundem më, nuk dua të futem sërisht në operacione dhe rrezatime.

Tashmë gjithçka ka mbaruar”.Këto ishin fjalët e një djali 9-vjeçar i cili prej pesë vjetësh vuan nga një tumor i rrallë në tru dhe nëna e tij i kërkon që ai të futet dhe një herë në operacion.

Ryan Kennedy Clarkston deri tani ka kaluar shtatë opercione, katër kimioterapi dhe dy rrezatime dhe kur i kërkoi nëna e tij që ai të hynte sërisht në operacion, 9-vjeçari u shpreh se ndihet shumë i lodhur nga gjithçka, edhe pse ky operacion mund ti zgjaste jetën atij dhe tre muaj të tjerë.

“Djali im vendosi të mos i marrë më pilulat dhe as të mos hyjë më në operacione sepse janë shumë të dhimbshme për të”, u shpreh nëna e pikëlluar për gazetën “Oakland Press”.

Mjekët nuk japin dhe shumë shpresë për djalin që ai të mundet të arrijë të festojë ditëlindjen e tij të dhjetë.

Nëna e tij shprehet se, “kam qënë gjithmonë pranë tij dhe kam bërë gjithçka që duhet që ai këto pak ditë jete që ka të jetë i lumtur.Nëna tregon gjithasht dhe përvojën më të rëndë të jetës së saj, kur djali i vogël u tha lamtumirë vëllezërve të tij, duke e ditur se po vjen dita që ai të largohet nga jeta”.

Djali i vogël bën gjithë botën të lotojë: Nuk dua më operacionedua të jetoj i lumtur 16435d1340957736-djali-i-vogel-ben-gjithe-boten-te-lotoje-nuk-dua-me-operacionedua-te-jetoj-i-lumtur-djali
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djali i vogël bën gjithë botën të lotojë: Nuk dua më operacionedua të jetoj i lumtur Empty Re: Djali i vogël bën gjithë botën të lotojë: Nuk dua më operacionedua të jetoj i lumtur

Mesazh nga T_o_n_i Thu 28 Jun 2012 - 23:01

Djali i vogël bën gjithë botën të lotojë: Nuk dua më operacionedua të jetoj i lumtur 56806376 per guximin e kurajon qe paska cuni per tu perball me sfiden me te forte te tije
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djali i vogël bën gjithë botën të lotojë: Nuk dua më operacionedua të jetoj i lumtur Empty Re: Djali i vogël bën gjithë botën të lotojë: Nuk dua më operacionedua të jetoj i lumtur

Mesazh nga Anakonda Fri 29 Jun 2012 - 16:26

sa e trishte qenka;dhe sa keq qe me vjwen per ket engjell te vogel qe nuk mund te jetoj si bashkmoshataret e tij.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Djali i vogël bën gjithë botën të lotojë: Nuk dua më operacionedua të jetoj i lumtur Empty Re: Djali i vogël bën gjithë botën të lotojë: Nuk dua më operacionedua të jetoj i lumtur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi