Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa psikologe jemi me vetveten ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa psikologe jemi me vetveten ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa psikologe jemi me vetveten ?

+2
Leo_uk
Emona
6 posters

Shko poshtë

Sa psikologe jemi me vetveten ? Empty Sa psikologe jemi me vetveten ?

Mesazh nga Emona Mon 2 Jul 2012 - 6:55

Si mendoni ju te dashur miq,ca ndryshimi ka te beje psikologjia ne trurin tone dhe sa psikologe jeni ju me veten tuaj ( me veten tone ) ?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa psikologe jemi me vetveten ? Empty Re: Sa psikologe jemi me vetveten ?

Mesazh nga Leo_uk Mon 2 Jul 2012 - 8:17

Emona fillo nga vetja ... Sa psikologe jemi me vetveten ? 3189159776
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa psikologe jemi me vetveten ? Empty Re: Sa psikologe jemi me vetveten ?

Mesazh nga Emona Mon 2 Jul 2012 - 11:48

Leo_uk shkruajti:Emona fillo nga vetja ... Sa psikologe jemi me vetveten ? 3189159776

Ju lash juve te me tregonit te paret...free your mind

..pas juve ju tregoj sa psikologe tregohm me veten time,nuk eshte gje e keqe te flasesh me veten si nje ''Psikolog''...x ne shum raste shoh se e keq interpretojn kete punen e Psikologve,ndaj desha te di nese jeni Psikolog i vetes suaj..pa pas nevoje te beni vizita tek Psikologet profesionist..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa psikologe jemi me vetveten ? Empty Re: Sa psikologe jemi me vetveten ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 2 Jul 2012 - 19:22

Une per veti jam..per dicka qe du me ba e analizoj ne cdo lloj menyre qe te jete u mundshme..atehere veproj...e mos ma boft zoti me shku te ata profesionistat lol se e kane cmimin e nelt.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa psikologe jemi me vetveten ? Empty Re: Sa psikologe jemi me vetveten ?

Mesazh nga Anakonda Mon 2 Jul 2012 - 20:24

pak a shum jam;perpiqem te mos i marr gjerat me shum stres dhe ndonjeher ti shtjelloj gjerat me mir;para se te bej dicka..

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa psikologe jemi me vetveten ? Empty Re: Sa psikologe jemi me vetveten ?

Mesazh nga dani sos Mon 25 Mar 2013 - 19:03

un do thoja 75% psikolog ne vetvete, besoj se kam fuqi mendore ne detaje, meditimi, mimikat, analizmit, enigmatikat, kisha nje pyetje per ju EMONA . A mund te arrije te shpjegosh konceptin e pafundesis ?
dani sos
dani sos
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : tiran
Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/03/2013
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : trips

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa psikologe jemi me vetveten ? Empty Re: Sa psikologe jemi me vetveten ?

Mesazh nga Burrelsja Tue 21 May 2013 - 3:09

Anakonda shkruajti:pak a shum jam;perpiqem te mos i marr gjerat me shum stres dhe ndonjeher ti shtjelloj gjerat me mir;para se te bej dicka..

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa psikologe jemi me vetveten ? Empty Re: Sa psikologe jemi me vetveten ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi