Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Foshnja e sapolindur gjendet në kazan me fyt të prerë por gjallë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Foshnja e sapolindur gjendet në kazan me fyt të prerë por gjallë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Foshnja e sapolindur gjendet në kazan me fyt të prerë por gjallë

2 posters

Shko poshtë

Foshnja e sapolindur gjendet në kazan me fyt të prerë por gjallë Empty Foshnja e sapolindur gjendet në kazan me fyt të prerë por gjallë

Mesazh nga T_o_n_i Sat 28 Jul 2012 - 8:38

Një fëmijë i porsalindur dhe i braktisur është gjetur në një kazan plehrash e cila kishte fytin të prerë madje dhe kërthizën akoma të paprerë si duhet, në provincën Liaoning të Kinës.

Fëmija femër u zbulua nga një njeri i cili ishte në kërkim të mbeturinave në kazan.
Banorët vendas thirrën policinë dhe vajza e vogël u dërgua në spital, ku ajo mbetet në gjendje kritike.

Mjekët janë munduar të mbyllin plagën e prerjes në fyt por gjendja e saj mbetet kritike.

Shkak mendohet të jetë seksi femër pasi në këto zona familjet preferojnë djem.

Mjekët thanë se fëmija kishte lindur parakohe dhe ndoshta ishte 32 dhe 34 javë. Mjekët thanë se sapo fëmija të jetë mirë do të kalojë në jetimore.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Foshnja e sapolindur gjendet në kazan me fyt të prerë por gjallë Empty Re: Foshnja e sapolindur gjendet në kazan me fyt të prerë por gjallë

Mesazh nga Anakonda Mon 5 Nov 2012 - 1:25

"Shyqyr e paska pa zoti"i thon nje fjale te urt...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi