Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Greqi, gjendet foshnja e rrembyer People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Greqi, gjendet foshnja e rrembyer People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Greqi, gjendet foshnja e rrembyer

Shko poshtë

Greqi, gjendet foshnja e rrembyer Empty Greqi, gjendet foshnja e rrembyer

Mesazh nga Binni Thu 18 Feb 2010 - 11:59

Perfundon brenda pak oresh tentativa e nje qytetareje greke per rrembimin e nje foshnjeje, me prinder emigrante shqiptare me banim ne Athine.
Vajza e ciftit Agron dhe Bruna Shqutit u gjet ne periferi te Athines, nderkohe qe rrembyesja, e cila mesohet se eshte nje grua pa femije, u prangos nga forcat e rendit.
Bebja u rrembye ne oret e para te mengjesit nga materniteti “Elena” ne kryeqytetin helen, ndersa ishte ne dhome me nenen e saj, e cila flinte.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi