Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Si e nisët emigrimin... dita që latë Shqipërinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Si e nisët emigrimin... dita që latë Shqipërinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si e nisët emigrimin... dita që latë Shqipërinë

4 posters

Shko poshtë

 Si e nisët emigrimin... dita që latë Shqipërinë Empty Si e nisët emigrimin... dita që latë Shqipërinë

Mesazh nga Emona Fri 24 Aug 2012 - 4:27

Si e niset emigrimin....dita qe late Shqiperine!

Kam pare qe shumica e antareve jane emigrant neper bote.!!
A deshironi te pershkruani se si filloi emigrimi per ju ?
Si e menduat ne fillim?? Sa keni vuajtur?? Dhe si jeni ndjere, shpirterisht, moralisht, dhe ekonomikisht??
..sepse ma merr mendja cdo emigrant ka pasur veshtiresi.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si e nisët emigrimin... dita që latë Shqipërinë Empty Re: Si e nisët emigrimin... dita që latë Shqipërinë

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 1 Oct 2012 - 1:50

Pak mbaj mend se kam qene 6 vjece. Ekonomikisht nuk kemi qene keq naj here as ne Shqiperi as ne keto vendet tjera, babi ka punu gjithe jeten e tij per ne, sigurisht kemi kalu jashte shtetit duke shpresu me bo nje jete me te mire, e te kemi mundesi me shume per tu bere dikushi ne jete. Ky ka qene qellimi i prinderve tane, te na jepin neve mundesine e te shkollohemi.

Mu ka duk si aventure e bukur. Si fillim kemi kalu ne Zvicer ku kemi nejt 2 vite, atehere ne Belgjike edhe aty rreth 2 vite, e me ne fund kemi perfundu ketu ku kemi deshiru te vijme. Kemi fillu shkolle e pune secili avash avash. E kaq me pak fjale.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si e nisët emigrimin... dita që latë Shqipërinë Empty Re: Si e nisët emigrimin... dita që latë Shqipërinë

Mesazh nga Arian 123 Mon 1 Oct 2012 - 2:16

Une kam aedhe ne Gjermani me 2 vjec,nuk mbaj mend gje.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 49
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si e nisët emigrimin... dita që latë Shqipërinë Empty Re: Si e nisët emigrimin... dita që latë Shqipërinë

Mesazh nga Petriti Sun 30 Dec 2012 - 1:16

Me lot ne sy!!
Petriti
Petriti
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Europe
Postime Postime : 145
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Shkenca

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Si e nisët emigrimin... dita që latë Shqipërinë Empty Re: Si e nisët emigrimin... dita që latë Shqipërinë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi