Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meta niset për një vizitë zyrtare në Slloveni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Meta niset për një vizitë zyrtare në Slloveni People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meta niset për një vizitë zyrtare në Slloveni

Shko poshtë

Meta niset për një vizitë zyrtare në Slloveni Empty Meta niset për një vizitë zyrtare në Slloveni

Mesazh nga Vizitor Fri 12 Feb 2010 - 3:23

Zv/kryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë, Ilir Meta u nis të enjten për një vizitë zyrtare në Slloveni, me ftesë të ministrit të Punëve të Jashtme të Sllovenisë, Samuel Žbogar.
Përveç bisedimeve zyrtare në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Sllovenisë, Meta do të pritet në takime të veçanta edhe nga presidenti i Sllovenisë, Danilo Turk dhe nga kryetari i Asamblesë Kombëtare, Pavel Gantar.
Gjatë qëndrimit të tij në Ljubljanë, Meta pritet të takohet edhe me përfaqësues të komunitetit shqiptar që punojnë e jetojnë në Slloveni.
Në qendër të vizitës do të jenë çështje të marrëdhënieve dypalëshe, të bashkëpunimit në kuadër të NATO dhe BE, si dhe të bashkëpunimit rajonal dhe zhvillimeve në rajon.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi