Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ?

+3
WebMaster
Anakonda
Emona
7 posters

Shko poshtë

Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ? Empty Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ?

Mesazh nga Emona Fri 24 Aug 2012 - 4:28

E hapa jo pa qellim kete Teme se eshte dicka teper e rendesishme , sepse ka shum Shqiptar qe sa marin Nenshtetesin e i duket sikur ka ndryshuar Gjithcka jovetem tek ai vet, po tek ata qe e rrethojne ..

Me ka ndodhur vet e spo flas ne Emer te askujt tjeter, kushdo ka mendimin e tij!!

Te kesh nje nenshtetesi te 2 a mendoni se ndikon ne personalitetin e nje Dikujt? Dmth a te ben te ndihesh me pak Shqiptar se me pare?

Si mendoni?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ? Empty Re: Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ?

Mesazh nga Anakonda Mon 1 Oct 2012 - 1:14

asnjeher sdo ta ndrroja shtetsin shqiptare me nje neshtestsi thuaj...po kom deshire qe kur te rritem te shkoj jasht shtetit sa me kalu pishimet..por kurr e kurres sdo ta beja dicka te tille
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ? Empty Re: Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ?

Mesazh nga WebMaster Mon 1 Oct 2012 - 1:18

Un i kam te dyja po veten e ndjei shqiptare se ashtu jam skam arsye ta nderroj nje person mundet ti kete te dyja te nderrosh nenshtetesi nuk do te thote qe sje shqiptar po thjesht per tu siguruar me shum pranon te kesh nenshtetesi tjeter
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ? Empty Re: Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 1 Oct 2012 - 1:26

Edhe une i kam dy, nje shqiptare nje angleze, po per mu ska rendesi dhe aq shume, udhetoj me te dyja ne cdo vend te botes. Kur vi ne Shqiperi vi me pashaporten shqiptare, pasi edhe aty e kam vizen e perjetshme njesoj si tek pashaporta angleze.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ? Empty Re: Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ?

Mesazh nga T_o_n_i Mon 1 Oct 2012 - 1:34

nuk ka lidhje nenshtetsia e 2te ...thjesht te eshte dhen 1 mundesi tjeter ne vendin ku jeton e perdor ate pasaporte te ati vendit ...por qe te ndryshosh sma do mendja
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ? Empty Re: Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ?

Mesazh nga Arian 123 Mon 1 Oct 2012 - 2:15

Njeri me dy atedhe nuk ka.ne nje vend ku jeton e siguron te mirat materiale duhet te marresh persiper te drejtat si nenshtetas por edhe detyrimet si nenshtetas.Une e kam nenshtetesine e Gjermanise.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 49
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ? Empty Re: Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ?

Mesazh nga LaDescarada Thu 18 Oct 2012 - 21:28

jo asnjeher nuk ndrrohet fakti se je shqiptar...neper vena ende rrjedh gjaku kuq e zi!!
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ? Empty Re: Do të quheshit më pak shqiptar po të kishit nënshtetësi të dytë ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi