Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfarë mendoni për anëtarin X ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfarë mendoni për anëtarin X ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfarë mendoni për anëtarin X ?

+26
Binni
Ailin
kasperi
LaDescarada
Alberti
bekimi
il conte
SpOrTiStI
Xhan
Neta E
Maksi
xhensila
EMI
Arian 123
mister.albania
Ariel
Arabela
Free spirit
Aristogata
Samuela
Anakonda
tipi engjellor
Emona
WebMaster
Єямєℓiиdå
An0nim
30 posters

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga An0nim Sat 8 Sep 2012 - 9:22

Pa tjeter qe keni krijuar nje ide per ndonje antare qe keni pasur me
shume shkembim ideshe gjate postimeve,apo vetem duke i lexuar temat apo
postime te ndryshme te tyre.Na thoni dicka rreth antarit.

Klealove :
shume mikepritese, e dashur, vajze qe te jep shume muhabet dhe me nje bagazh te madh njohurish per moshen qe ka ... shume e hapur per biseda, shume e cilter, e sinqerte, analiste e mire per shume tema..

Emona :
E drejte dhe me vlere, analiste shume e mire, goce e zgjuar dhe e edukuar....

Ermelinda :
Ehhh c'te thuash per kete vajze te mrekullueshme. E zgjuar, e
embel, simpatike. Me pelqejne mendimet e saj dhe
vendosmeria qe ka. Nje shoqe perfekte per ta pasur per gjithe jeten.

Emona: me pelqen menyra e saj ne te folur dhe mendimet qe ka, me duket vajze e maturuar dhe intelligjente.


Ariel :
e sjellshme, inteligjente, shakagjije, preferon dialektin, omelsin,
llafazane e madhe( ne kuptimin e mire te fjales ), plq njerzit e thejsht sic eshte dhe vet...An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 8 Sep 2012 - 9:47

Emona - Shoqe/moter, shum e matur, e embel, inteligjente, e du shume.

Klealove - Shoqe, shum e dashur, e duruar, shakaxhie, mami e embel, e kam xhan

Ariel - Zonje e zgjuar, mami e dedikuar, shembull per ne, shume e dashur me te gjithe. E kam xhan shum.

Saimiri - Djale zotni, shum i qete, i matur.

Respekti - Inteligjent, shkrimet e tij per tu patur zili me detaje, tip i qete, nje nga ata pak njerez qe kam njoh ne virtualitet dhe me ka lene pershtypje shum pozitive te mira.Jeni edhe ju te tjeret qe ju kam njoh, nuk ju harroj, do te shkruaj perseri ne kete teme..ju kam xhan[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga WebMaster Sat 8 Sep 2012 - 10:03

Emona....Goce unike e zgjuar mike e dashur me te gjithe esht tip i thjesht edhe din te llogjukoj ne momentin e duhur nuk eshte njeri qe ka shum fytyra nje ka edhe ate mban gjithmon ka po te njejtin qendrim si ta rrespektosh te rrespekton.

Ermelinda..Hmm e kam zili per mencurin qe ka e edukuar njeri me vlera qe pakica e kane ..eshte njeri qe i rezevon privatesin e saj edhe e rrespekton ne maksimum e dashur me te gjithe edhe pse nganjehere nuk shkon muhabeti me ata qe nuk i pergjigjen me sinqeritet. juhjjjjj


Aristogata .....Goce qe i eshte dedikuar endres se saj studimeve per te arritur aty ku deshiron edhe per kete e vleresoj kot nuk eshte motra ime me ka ngjar mua ajo juhjjjjjRespecti......E kam njohur ne nje menyr qe se prisja ka zgjuarsi te pa pare cun i qete edhe cun qe shum familje duan te ken edhe per kete e vleresoj shum njeri qe flet me sinqertitet te paster
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Emona Sat 8 Sep 2012 - 10:14

Wow...thanks,Respekt,Linda. Cfarë mendoni për anëtarin X ? 3666372071

i.l.u


Po fillova te shkruj hm..do behet roman :P...ka shum persona te veqant ,si shok/qe,mik/ke.

Ermelinda:-Mike e imja nder vite,me eshte bo personi me i afert qe kam nga bota virtual,besnike ,e dashur serioze me mase..eshte e zgjura,e emble me njerzit qe i njeh...thjeshte e PERSOSUR-Unike si femer. Lov ty'a..motrushheeee

Respket-Njeri i mire ,i sjellshem me te gjithe..gjithmone ka nje menyre qe gjen te te le pa fjal me shkrimet qe ben..ka respekt t'veqant per te si shok forumi.

Klea-Po behen ktu e 3 vite qe kemi ''kriju '' shoqerin mes neshe eshte person i cili beson shum,por besimi gjithmone i kthehet ne doze te gabuar,nje femer e sukseshme...mami e perkushtuar ,E kam mike qe kam shum per zemer.

Katniss- (Moter e imja e vogel)Me mungon prania e saj...sinqerishte eshte nder ato femra qe jan te rralla ne virtual,e qet e embel,e sjellshm ka karakter te rralle...thjeshte Unike ne stilin e saj.

Maksi-Shok/mik te cilin kam shuuum respekt .eshte personi i veqnt per mua e ndjen sikur te kisha njohur me vite ne realitet...e kam shhh xhan.

Ariel-Zonje e vertet...e rrall ne stilin e saj ,mami moderen e kam shum xhan...qysh eshte veni e ban kuvenin moma..Cfarë mendoni për anëtarin X ? 3666372071 e pershtatshme ne gjdo shoqeri...e zgjuar dhe femer me eksperienc te madhe nga jeta.

Darius- Cun i milee...rri ne terezin e tij..e kam xhan dhe shok t'mire..Cfarë mendoni për anëtarin X ? 3666372071

Kaqq...heren tjeter tjert..


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga tipi engjellor Tue 11 Sep 2012 - 1:17

kah te ja nis pasi shume pak i njoh ...a veq sa per virtualitet ne mund te flasim ama te ndash tavolin me dike te pakten me ndonje kafe do kishum me fol diqka.....
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 38

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga An0nim Fri 14 Sep 2012 - 21:10

[You must be registered and logged in to see this link.] Kjo teme esht hapur menyre qe te shprehemi ne lidhje me anetaret c'far perben ne forum dhe jo si jane reale !!!
Sepse e dime shume mir qe virtualiteti bazohet fare pak ne jeten reale !!
Kalofsh mir dhe do te lutesha me e qarte ne ato qe shpreh ...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Anakonda Sun 16 Sep 2012 - 9:05

Epo ja filloj mwe ate qe ka hap temen;

Respect-dikur kisha respekt per te tashi osh6t bo mendjemadh;

klea-fondatorja forumit;e vecant

emona-idhulli im

maksi-me shaka;i vetmi qe sosht tall me mu

ermelinda-me ate qe kam pa duket se e dun shum

aristogata-inteligjente ne pergjigjet e saja

reta-vajz me vlera unike

free spirit-adolersdhente e zgjuar dhe shum e cilter e vlersoj

belti-se njof po duket i muhabetit

poeti dhimbjes;esht shum i dhimbshem ne3 fjalet qe shkrun;

arabela-vajz me humor kenaqem kur lexoj postimet e saj;te tjert kur tvij koha..

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Samuela Tue 18 Sep 2012 - 9:16

Klea shume e dashur,,e shkathet,,ka edukat,,kultur dhe mikpritese
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Aristogata Tue 18 Sep 2012 - 11:11

Ne fillim po flas pak per miqt e mi te vjeter ne kete forum

Klea-Mia gande sorellina,nje vajz me zemer shum te madhe ,nuk them qe Klea eshte perfekte ,cdokush ka difektet e tij ,por them me bindje qe pavarsisht gjithckaje qe flitet dhe degjohet per mua do mbetet nje person shume i vecante sepse di te vlersoj shoqerin dhe miresin e dikujt dhe di ta kthej ne te njejten vlere ndoshta dhe me shume.Eshte shum e dashur dhe e qeshur ,shkurt eshte unike ne karakterin e saj

Krushku(Nurii)- Miku im i shtrenjte shoqeria e te cilit eshte shum e vyer per mua,nje person i cili fitoi besimin dhe respektin tim qe ne fillim dhe ka ditur ta ruaj ate shoqeri te paster edhe sot

Uliksi-EEe cmund te them per Uliksin,person me shum vlera ,me nje personalitet te vecante,me seriozitetin e tij karakteristij por qe gjithmon ja thyej duke e ber te qeshi :p

Naploni-Sheqeri i shoqerise,personi qe ste linte nje sekond pa qeshur

Roksana-Mikja ime e dashur ,unike ne sjellje ,shum e drejperdrejte ne ato qe thote dhe me nje stil te vecante qe e karakterizon dhe nje karakter kompleks qe te surprizon cdo here.

Maksi-Gjithashtu miku im i vjeter ,nder miqt e mi te pare ne boten e virtualitetit,dhe per te flas me shum respekt dhe konsiderate dhe pse kam kohe qe nuk kam folur


Per miqt e mi te rinj do shkruaj ne serine e ardhshme.


Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga An0nim Tue 18 Sep 2012 - 11:55

Po jap edhe une nje mendim te shkurter per disa nga antaret aktive te forumit.

Klealove : Eshte fantastike. Vetem kush flet me te e kupton qe eshte femer e zgjuar dhe fare mendjemadhe dhe realiste.
Ariel : e kam thene...e adhuroj tipin e saj, te mbyllyr dhe estrovers njekohesisht, e embel dhe e hidhur ...si nje frut ( qe spo me kujtohet tani emri PUCC )
Ermelinda : Nje person shume i mire e zgjuar e shkathet,mike e mire e muhabetit me pak fjale nje person per tu vlersuar .
Emona : Nje vajze shume e zgjuar di si te fitoje respektin e cdo personi e thjeshte dhe e edukuar.
bob 10 : Ky eshte nje nga djemt me te mire qe ka forumi eshte i sinqerte i gatshem te ndihmoje cdo person qe ka nevoje dhe i drejt per drejt.
Belti : Skam shume muhabet,por nga cfare shkruan eshte nje person qe ja vlen ta lexosh postimet.
GanGisterja : Eshte vajza qe me pelqen shume per menyren e te shkruarit dhe te sjellurit me te tjeret ne forum..
T-o-n-i :di te japi pergjigjen e duhur dhe me humorin e tij
Free Spirit : Nje femer e mbrekullueshme ne komunikim dhe shume e dashur . Gjithone e gatshme per tu pergjigjur atje ku kane nevoj .
EMI : E matur dhe e pjekur ne mendime. Kam shume respekt per te dhe i uroj gjithe te mirat ne jete.
Maksi : Dukshem inteligjent dhe me njohuri te pergjithshme per te pasur zili.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Free spirit Wed 19 Sep 2012 - 3:47

emona - vajza me stilin me te vecant ne forum, e kam sh xhan
klea - respekt te vecant x klean qe me ka ber te ndihem shum mir ne forum
respect - djal shum i pjekur dhe me nje bagazh te gjer njohurish
toni - inteligjent dhe shum i shkathet ne batuta
ariel - Moma e forumit, eshte e jashtezakonshme si per menyren se si flet dhe x shpirtin qe ka
darius- mistreci qe me kujton gjithmon
gangsterja- goc me karakter te vecant
emi- ska te 2 si ajo


Edituar për herë të fundit nga Free spirit në Wed 19 Sep 2012 - 3:52, edituar 2 herë gjithsej
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Anakonda Wed 19 Sep 2012 - 3:49

Pika si kom harru

Ariel-moma e forumit;edhe e vlersoj shum sepse esht sjell jashtzakonisht mir me mu;

Emi-gallata forumit;edhe nje vajz shum e zgjuar edhe aktive..

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Arabela Wed 19 Sep 2012 - 9:31

Gangsterja--femer me peshe,,, PUCC
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Ariel Wed 19 Sep 2012 - 10:45

O zooot o zooot se ju kam te gjitheve shume xhan PUCC PUCC PUCC PUCC

Respect...cun flori ne cdo pikepamje....modeli i djalit qe do e donte cdo nene.
Klea....mia sorellina qe e du fort...fantastike
Emi...goca ime virtuale...kinge, gallate, muhabeti im mo.
Toni....fantastik cun...e kam shume xhan.
Valtori...kumbari...miku im i vjeter i punes e i halleve te popullit....fantastik fare, nona zgjuarsise
Darius....amon e ri se e du fort si cunin tim...e kam mik te vjeter ohuuuu cun flori.
Bobo....e kam mik per koke, i mrekullueshem ne cdo aspekt...
Ermelinda....mikja ime qe nga lagja vjeter...me duket se do e fus ne realitetin tim, e du fort"
Emona...lepurushja qe me ka bere per vete...e omel, e dashur, e sjellshme, e du fort.
Saimiri...babaxhani forumit...i perulem me respekt...i jashtzakonshem.
Kushtrimi...njeri i urte e i respektuar"..ta imponon respektin.
Belti....kingu forumit"..e du fort dhe pa ate nuk do isha ktu.
Gangsterja"....ne pamje e forte po ne shpirt shume e ndjeshme...goc e mire.
Free..".goc e zgjuar,' inteligjente, e embel dhe e respektuar...
Bossi....si krypa mo...lezeti i humorit ktu....
Leo....teper inteligjent..."shok volejbolli hahahaha ka humor teper te zgjuar"
Daku...tironci me humor...kam respekt, na ec muhabeti, na mungon.
Maxi"+ Arabela....per te dy kam shume respekt...njerez te mrekullueshem.


Na falni se mund te kem harruar ndonje po do e kujtoj"..
Rendesi ka qe me ata qe flas i du fort dhe ndjej respekt...

Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga WebMaster Wed 19 Sep 2012 - 11:00

MAKSI .....Njeri qe ja vlen ta kesh mik edhe se nganjehere ihem me te po perseri ne rrall te pare eshte buk e vjeter edhe i rrespektuar nga un sme mbet hadri me te edhe pse nganjehere mendon keshtu po e kam xhan eshte tip i zgjuar edhe rrin ne vendin e ti pergjigjet aty ku duhet edhe nuk hargjon kohen me gjera te kota .

MOMA ARIELI.....Kur e kam njohur ate edhe jam gezuar per faktin qe me dha mundesin ta njoh edhe te bej pjese ne shoqerin e saj ..Person me vlera te medha edhe mome e nderuar .femer qe te kesh nderin ta njohesh te besh shaka me te edhe te diskutosh me te .....Bobo 10.... E kam njohur tek nje forum tjeter edhe bisedat e ti kan qene ne menyre shoqerore njeri i thjesht edhe shum i zgjuar eshte besnik edhe me karakter kur flet thot gjithmon ate qe mendon .


Darius .....E kam xhan shum se di pse me duket sikur vellai im i vogel eshte cun me seder nganjehere lendohet per gjera qe mbase skan vlere eshte cun qe lum ajo femer qe do e kete pran ka edukate edhe flet aty ku duhet edhe pse shum veta per te njohur duhet te futen ne boten e ti .Saimiri Poeti i Forumit.....Mik i nderuar per mua mbet gjithmon njeri qe shoqeris i jep vlere edhe njeri qe kur jep nje mendim mendohet 100 here njeri qe ka vlera te medha edhe kenaqesh po te lexosh kur shkruan ai .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Arabela Thu 20 Sep 2012 - 4:42

ariel--femer nikoqire,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Arabela Sat 22 Sep 2012 - 6:24

Ariel shkruajti:
Arabela shkruajti:ariel--femer nikoqire,,

Njisoj mo...vetem mosha na ndryshon [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh]
juhjjjjj :p i.l.u

maks---mrekullia vete,, Perqafffimeee Perqafffimeee
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga An0nim Sun 23 Sep 2012 - 8:46

Kujtese:

2-Mundohuni te thoni mendimin tuaj per nje grup personash,e jo duke shkruar nje nga nje kush u shkruan juve...
Faleminderit per mirekuptimin.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Ariel Mon 24 Sep 2012 - 1:02

Sorry... ke te drejte... 8-d-
Po ca tboj qe sme rrihet po si shkova rrote me rrote mhbtit je farewww je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga mister.albania Thu 4 Oct 2012 - 10:37

Jam i ri ketu edhe vetem per Klean mund te them


E drejperdrejte
e sjellshme
e dashur me ata qe duhet te jete
edhe e ashper me ata qe duhet te jete
edhe une e dua shume
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Arian 123 Thu 4 Oct 2012 - 10:38

Kavalier me sa shihet.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga EMI Thu 4 Oct 2012 - 10:39

Moma- e thjesht e drejtperdrejt, gallataxhie, fiks moma ime..
Klea- gallat , serioze , e sjellshme, shume e dashur dhe tip tolerante...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga mister.albania Thu 4 Oct 2012 - 10:40

Emi e shkathet po them si fillim
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Anakonda Sat 6 Oct 2012 - 3:24

Misteralbania-duket antar i mire edhe i sjellshem;por sa keq te ishte me aktiv do mund ta njihshim me mire..

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga xhensila Sat 6 Oct 2012 - 3:25

shum shume mire e respketueshme ...
xhensila
xhensila
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 319
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Anakonda Sat 6 Oct 2012 - 3:27

Xhensila;edhe pse je ende e re je nje vajz ne moshen me te bukur te jetes tende;shum e thjesht,e sjellshme edhe e mire;te te njofim me teper edhe te flasim per ty...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Arabela Sat 6 Oct 2012 - 4:29

gangsterja --nuk e kerkon sherrin por dhe nuk ja perton kush e kerkon,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga xhensila Sat 6 Oct 2012 - 5:52

Arabela..me aq sa kam pare shume mire dhe shume sjellshme si em mua dhe me te gjith
xhensila
xhensila
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 319
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/10/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Anakonda Sat 6 Oct 2012 - 6:22

Vajz shum e mire..edhe shum shpejt te gjith antart e forumit do e marrin me sy tmire

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga An0nim Tue 16 Oct 2012 - 6:32

Gangisterja ..
Ne fillim hyri me furi ne forum,me humor dhe me alegri,pastaj u shtrua ne nje plan tjeter...Ndoshta pak me serioze,pak me e frenuar...Futet ne debate me shume me ide ''sulmimi'' se sa debatimi,por zakonisht jep argumenta qe qendrojne e nuk flet ne ajer...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga mister.albania Sun 28 Oct 2012 - 6:44

Per kete siper po them ....misterioze edhe se do shume here te hapet dicka e pengon ..kaq kam kuptu
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga EMI Fri 9 Nov 2012 - 1:27

I vet shpallur mister Albania hahah shaka
se njoh fare, skam cte them..
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Anakonda Fri 9 Nov 2012 - 1:36

kjo esht shakatorja e forumit qeflija forumit..... je farewww je farewww vajz e qet e embel e thjesht...mir do ishte qe te ishte me e eger se kaq e mir sa esht kjo i mori cunat nqafe

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga An0nim Fri 9 Nov 2012 - 4:59

Ju lutem ne kete teme shkrimi juaj dhe mendimet tuaja duhen te jene ne grup dmth jo Chit -chat !!!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga An0nim Mon 12 Nov 2012 - 3:46

Une i vleresoj te gjith ne KLEAlove .. Me duken sikur te ishim te gjith nxenes te shkolles se njejt, ku secili jep mendimin e vet... apo sikur te gjith njerezit jane te nje lagje, ku mes tyre duhet te gjendet mirkuptimi shpresa, respekti dhe bashkeveprimi.

(Nese dikush e tejkalon me negativitete, normal qe edhe vleresohen ndryshe si kudo.)
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Maksi Tue 27 Nov 2012 - 23:30

Djale I mire
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Neta E Wed 28 Nov 2012 - 9:45

S'i shpirt e kam Maksin
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Xhan Wed 28 Nov 2012 - 12:07

sikur te kisha menduar sedot te takoj ty lart edhe me shum knqesi dot isha ardhur , mendimi im per ty eshte se je edhe dot jesh i respektuari im gjdo here
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga SpOrTiStI Thu 29 Nov 2012 - 4:26

Mund te jap nje mendim per Maksin me aq sa kemi qe frekuentojem te njetat forume me esht duk tip i qet e shikon terezine vet (Shpersoj te mos jem gabim )

Klea ne fillim qe jam njoher me kte antare ka qen nje prezantim jo i mir , dhe sme ka len pershtypje te mira qe nga ai moment dhe mendimet mbi te jan komplet negative nga ana ime ....

Emona nje nga miket me te mira qe njoh neper forume juhjjjjj

Network ti te keqen je cop cop ndoshta sdo te vij mir por cte bej kshu jam ate qe mendoj e shpreh se fshe dot...juhjjjjj
SpOrTiStI
SpOrTiStI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/06/2012
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga il conte Fri 30 Nov 2012 - 8:28

Kushen e kam si shpirt ...te marrshin te keqen kush te ka inat... :5454787: :
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi