Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfarë mendoni për anëtarin X ?

+26
Binni
Ailin
kasperi
LaDescarada
Alberti
bekimi
il conte
SpOrTiStI
Xhan
Neta E
Maksi
xhensila
EMI
Arian 123
mister.albania
Ariel
Arabela
Free spirit
Aristogata
Samuela
Anakonda
tipi engjellor
Emona
WebMaster
Єямєℓiиdå
An0nim
30 posters

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga An0nim Sat 8 Sep 2012 - 9:22

First topic message reminder :

Pa tjeter qe keni krijuar nje ide per ndonje antare qe keni pasur me
shume shkembim ideshe gjate postimeve,apo vetem duke i lexuar temat apo
postime te ndryshme te tyre.Na thoni dicka rreth antarit.

Klealove :
shume mikepritese, e dashur, vajze qe te jep shume muhabet dhe me nje bagazh te madh njohurish per moshen qe ka ... shume e hapur per biseda, shume e cilter, e sinqerte, analiste e mire per shume tema..

Emona :
E drejte dhe me vlere, analiste shume e mire, goce e zgjuar dhe e edukuar....

Ermelinda :
Ehhh c'te thuash per kete vajze te mrekullueshme. E zgjuar, e
embel, simpatike. Me pelqejne mendimet e saj dhe
vendosmeria qe ka. Nje shoqe perfekte per ta pasur per gjithe jeten.

Emona: me pelqen menyra e saj ne te folur dhe mendimet qe ka, me duket vajze e maturuar dhe intelligjente.


Ariel :
e sjellshme, inteligjente, shakagjije, preferon dialektin, omelsin,
llafazane e madhe( ne kuptimin e mire te fjales ), plq njerzit e thejsht sic eshte dhe vet...An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Xhan Fri 30 Nov 2012 - 16:08

Maksi perfekt i dashur i sjellshem
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga WebMaster Sat 1 Dec 2012 - 20:18

Sportisti akoma se kam njohur smundem te paragjukoj, ne menyren qe shprehet ai i duket bota e ti nganjehere e virtualitetit


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga bekimi Sun 2 Dec 2012 - 7:08

klea esht mami e mir e njoh nje koh te gjat me kujtohet shum mir kur u hap ky forum

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga WebMaster Mon 3 Dec 2012 - 7:31

Neta eshte gjithmon ne boten e saj edhe mua me pelqen sepse din te luaj shah mire [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga An0nim Mon 10 Dec 2012 - 9:04

Mbaruat?! :S

Tema nuk është te shkruani per c'do anetar qe poston mbi jo,por duke i mbledh ne teresi per disa anetare si jane edhe shkrimet ne fillim, nëse doni të thoni diçka për dikë thuajeni pa kaluar limitet, nëse jo mos shkruani fare, sesa të përfundojnë si gjithmonë në chit -chat dhe ofendime !!!
Shume nga postimet jane fshire ...

Çdo postim jashtë teme dhe ofendues kalon në kosh..
Faleminderit!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Neta E Mon 10 Dec 2012 - 22:58

Klea shkruajti:Neta eshte gjithmon ne boten e saj edhe mua me pelqen sepse din te luaj shah mire [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] Klea s'i gjithnje e dashur,mireprites,e zgjuar,e respektuar
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Anakonda Fri 14 Dec 2012 - 21:56

qenka ber shum aktive kjo

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Ariel Sat 15 Dec 2012 - 1:05

Anakonda shkruajti:qenka ber shum aktive kjo
"Ajo" qe thu ti ka kater vjet ktu... Eshte mike e vjeter ne kete forum.
Nuk esht puna boj postime e ik si e bon ti...qe shkrun pa lexu fare cfare behet me lart.
Nuk behesh aktive me nr postimesh...po me bashkbisedim dhe shkembim mendimesh...
Dhe paske bo gabim qe keni mbajtur nje add dy veta a me shume..
Ti mund te kesh hobi te luash me inteligjentet...por ke lujt bllofin me veten tate sepse duke u futur dy veta me nje add duket sikur nuk je e qendrueshme menderisht ;)
Prandaj me mire gjithsekush te perfaqesoje vehten.

Flm nese me ke kuptuar...thjesht si keshille ta thashe....pa para i kam keshillat.

8-d-

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga An0nim Thu 27 Dec 2012 - 11:25

Bob 10 - Kjo gje e zgjuar dhe e matur, me heshtjen dhe sarkazmen e tije, Gjithmon prezent ne forum me komentet e tij, argumentus , dhe i hapur ne bisedime !!!

Belti - Nje djal i qet i zgjuar , e vlersoj per tipin dhe karakterin qe ka !

Xhan - Nje vajze e kendeshme, e dashur dhe teper e qete... me pelqejne llogjika e saj, qetesia dhe butesia e saj... Cdo bisede me te ngelet e kendeshme .


[i][b]Lazdrane - E re ne forum,por me pelqyen qe ne fillim postimet e saj te thjeshta dhe duket qe kane origjinalitet ne to
...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Maksi Thu 27 Dec 2012 - 11:48

ti klea mund te fshish cte duash po mashkulli qe eshte mashkull flet me argumenta e jo kot me kot se do te duket qe te bindeni se kush jam ler te dale njera ose njeri te flase rreth meje dhe durimi u sos klea me mire mbaj ne staf ata qe te duken ty si yje dhe na hiq neve qe po rrime 22/24 orev on line
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga WebMaster Thu 27 Dec 2012 - 11:50

Maks degjo Klean tani mos me akuzo kot se klea postimi qe beri perpara te dola zot ty edhe jo se te dola zot kshu kot po ngaqe eshte e drejte un skam fshir gje edhe me vjen keq kush i fshiu sepse un fshiva postimin qe ka bere network ndaj teje sepse e pashe te pa drejte maks prandaj edhe pastaj fola shkruajta pavarsisht qe mu fshin edhe postimet e mia .akuzime koti nuk dua un si dal zot kerkujt sepse kam toleruar shum nga te gjitha gjerat prandaj mos me akuzo kot tani .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga WebMaster Thu 27 Dec 2012 - 12:03

Ja ku ti sollem perseri maks postimet i vetmi qe eshte fshir komenti jot qe e fshiva un


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga WebMaster Thu 27 Dec 2012 - 12:25

Moma Ariel unike ska si ajo femer qe ka klas mome per shpi

Ermelinda femer qe kam mesuar shum nga ajo me shkrimet e saj po ashtu edhe goce shum e zgjuar edhe me edukate

Emona Goce unike si ajo zor se do gje nje mike te vertet

Aristogata motra ime goce qe i kushtohet obligimeve te saj edhe shum e zgjuar

Neta Femer qe eshte ne boten e saj rrin ne hesapin e saj edhe shkruan per qefin e saj nuk eshte tip qe ngacmon apo ofendon


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Arian 123 Sat 29 Dec 2012 - 11:24

Neta me nje hrizont te gjere dhe shume kembe ngulese ne mendimet e saja.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Neta E Sun 30 Dec 2012 - 13:13

S'a te sakt keni jep mendimet per mua Klea dhe Arian


Edituar për herë të fundit nga Neta E në Mon 31 Dec 2012 - 1:40, edituar 1 herë gjithsej
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Alberti Sun 30 Dec 2012 - 13:17

Neta - Je nje vajze shume e mire, e sjellshme, e kulturuar, edhe kryesorja zemer bardh [smile_1]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Neta E Mon 31 Dec 2012 - 1:42

BELTI : I shkathet,i zgjuar,i dashur,,i respektuar,mik i mire
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Alberti Mon 31 Dec 2012 - 1:43

Malsori - Mik i mire, i sjellshem, i zgjuar, edhe poet. [smile_1]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga LaDescarada Mon 31 Dec 2012 - 2:27

per shefen Klea kam shum rrespekt, eshte shum e mire, korrekte, mikpritse, dhe ma merr mendja se keshtu eshte dhe ne jeten reale!!
Perqafffimeee
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga An0nim Tue 1 Jan 2013 - 10:31

Bekimi - Nje djal i qet i zgjuar , Pavarsisht se ndo nje her thot dhe ca fjal qe sja marr vesh ...

Malesori &Intriganti - Nuk e njof shume por shof qe jane persona te ( chit - chatit )

Arian123 - Me aq sa kam biseduar me te, me duket djale me dhe me edukate !

KleaLove - Femer me karakter. Me pelqen qe eshte e zonja te dale mbane ç'do debati. Jane te rralle ato njerez qe mund te te gozhdojne me argumente dhe pa rezultuar ne fjale ofenduese. Kiji inatin po foli hak
un.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga WebMaster Tue 1 Jan 2013 - 10:40

Bobi 10 ...Kur e kam njohur ne fillimet e para vazhdoj njohja tek nje forum tjeter pastaj ne msn pastaj ja me ne fund ne forum me verte me ka len pershtypje shum te mire njeri i debatit edhe njeri qe si mbas vendit i behet kuvendi eshte njeri qe i pershtatet gjithckaje edhe cdo muhabeti njeri me kapacitet te madh qe shum pak veta e kan .rrespekte bobo nga une gjithmon

Malsori.. Njeri i poezise njeri i shakas edhe i pelqen muhabeti edhe diskutimi me te gjith i edukuar edhe i rrespektuar un kam lexuar poezit e ti tek nje vend tjeter edhe kur shkruan ato poezi shpreh me verte ate qe ndjen Rrespekte Malsori ...

Ariani ...Njeri i qete edhe shum i mirkuptimit me pelqen harmoinia e ti shum here me ka rastisur te flas edhe ne facebook me te domthene dhuron miqesi pa hile Rresekte .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Xhan Tue 1 Jan 2013 - 10:50

Network... sa kom par un ktu nga ai Network ishte nje djal shum i matur i sjellshem zgjuarsia e tij ishte e pa karahasushme prandaj mund te them nga ana ime eshte nder me te miret Nr 1 ....
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Arian 123 Tue 1 Jan 2013 - 10:56

Klea - femer qe ta imponon respektin,e sjellshme,konseguente e suverane ne veprimet e saja,dhe qe me ka bere pershtypje me teper eshte shume e bukur.

Bekimi - i sjellshem,kavalier,mik i mire.

Belti - i shkathte,i sjellshem din shume.

Xhan - E sjellshme,e civolizuar,flet pak e mendon shume,te ben per vehte me dy fjale.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga WebMaster Tue 1 Jan 2013 - 10:58

Kujdesni temen eshte te flasesh per dy tre anetare jo vetem nje


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Maksi Tue 1 Jan 2013 - 11:05

arabela : karakteri me i forte qe kam njohur dhe kam nje respekt te pa pare
free spirit: motra ime e vogel eshte shume inteligjente dhe e thjeshte
emi :femer shume perfekte ne cdo aspekt
neta:tjeter gje duket po tjeter eshte ne fakt dhe gjithmone ne sensin pozitiv dhe qe ta kuptosh ca eshte neta duhet ta njohesh dhe un kam fatin qe e njoh prej 5 vjetesh :5454787: neta
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Xhan Tue 1 Jan 2013 - 11:11

Ariani... met vertet nga virtuali nuk kam njohur as nje djal sikur qe esht Ariani asnje here ... un jam shum e sigurt se Ariani nuk ndryshon edhe ne realitet keshtu si dukuet ktu ..per te kam fjal shum te bukura sa qe mundem te shkruaj shum ,,,por ky me nje here me thot ja Nana Tereze .. paska kumentu hahahahhahaa

Klea.... Klea esht nje fontatore shum e mirkuptuashe nese flas diqka ne temat tjera flas per shaka ..por nga Klea pash se ishte nje femer shum e zonja e matur por edhe e durushme ...esht e afer me te gjith per te gjith e njejt ,un mud te them se Klea mund te zevendesoj edhe 7 meshkuj ...

Maksi..... njeri u par qe me beri nje pritje ktu shum te mir dhe te sjellshme per kete falemnderoj shum ...
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga An0nim Tue 1 Jan 2013 - 12:13

Kujtese:
1-Nuk eshte e nevojshme te falenderoni te gjithe ata qe japin nje mendim per ju.

2-Mundohuni te thoni mendimin tuaj per nje grup personash,e jo duke shkruar nje nga nje kush u shkruan juve...
Faleminderit per mirekuptim
in.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Neta E Thu 3 Jan 2013 - 3:57

KLEA : Mirepritese,e dashur dhe e pelqej shkathtesin e saj

ALDO : Me mungon mbase ka kohe qe s'kemi folur sepse ka qene ne Shqiperi,njeri i mrekullushem,kam mendime t'bukura per te

ARIANI : I respektuar nga te gjithe,njeri qe jep shume per shoqerin

ERIONI : I komunikushem,i zgjuar,i dashur,i sinqert,mbi te gjitha mik shume i mire

MAKSI :
I matur,njeri i qete ne shpirt poashtu njeri me nje shpirt te paster,njeriun me i mire dhe me i sinqerti qe njoha ne virtualitet..Cdo fjale per te eshte e tepert,mbase dhe nuk gjej dot fjale per te pershkruar se s'a i mire qe eshte Maksi
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:24

e zgjuar e dashur e embel.....shum aktive edhe ne cdo forum ku esht e rregjistrume esht aktive e kam xhan

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Ariel Sat 5 Jan 2013 - 12:42

Ka filluar e me pelqen shume Xhan...e kam shume xhan ninanona
Duket qe eshte goc e cilter e qe te percjell pozitivitet. Lere pastaj ne paraqitje qe eshte si kukull... juhjjjjj
Njerez te tille me pelqejne...qe jane te cilter, me humor, gojeembel, shpirtmire,....bukuria eshte plus...edhe me mire.


Xhan te kam shume xhan Perqafffimeee ninanona


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga kasperi Sun 6 Jan 2013 - 6:58

Mendoj qe eshte i pandare me anetarin y [You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Ariel Mon 7 Jan 2013 - 9:27

kasperi shkruajti:Mendoj qe eshte i pandare me anetarin y [You must be registered and logged in to see this image.]
Dhe kur behen bashke...lind antari z hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Ailin Mon 7 Jan 2013 - 9:35

kush eshte antari X [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Ariel Mon 7 Jan 2013 - 9:51

Ailin shkruajti:kush eshte antari X [You must be registered and logged in to see this image.]
Filan fisteku...veja ti emrin juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Ailin Mon 7 Jan 2013 - 9:54

eeee qenka xhan [You must be registered and logged in to see this image.]mendoj se ka humb fare ajo [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Binni Mon 7 Jan 2013 - 9:55

Une Jam x Antari ehehe :P
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Ailin Mon 7 Jan 2013 - 9:58

Binni shkruajti:Une Jam x Antari ehehe [You must be registered and logged in to see this image.]
gezohem...un jam y [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Alberti Mon 7 Jan 2013 - 9:59

Ailin - Gjithmone e qeshur juhjjjjj

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Ailin Mon 7 Jan 2013 - 10:00

belti....se di pse eshte kaq i mendushem [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Alberti Mon 7 Jan 2013 - 10:07

Bini - Shok i forumit, i sjellshem, pak aktiv, shum pasiv je farewww
Klea - Shefja, qik e mire, e sjellshme, e drejt.
Ariel - Mamushi i forumit, shum e bukur, bjonde.
Malsori - Poet i mire, Aktiv, din shum.
Lazdrane - Ausllanderk, bukuroshe, e sjellshme, shum pozitive.
Maks - Mik i mire, postime te mira, shum aktiv ne forum.
Neta - Vendase, bukuroshe, poston shum, edhe ma e urta ne forum.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 2 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi