Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfarë mendoni për anëtarin X ?

+26
Binni
Ailin
kasperi
LaDescarada
Alberti
bekimi
il conte
SpOrTiStI
Xhan
Neta E
Maksi
xhensila
EMI
Arian 123
mister.albania
Ariel
Arabela
Free spirit
Aristogata
Samuela
Anakonda
tipi engjellor
Emona
WebMaster
Єямєℓiиdå
An0nim
30 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 Empty Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga An0nim Sat 8 Sep 2012 - 9:22

First topic message reminder :

Pa tjeter qe keni krijuar nje ide per ndonje antare qe keni pasur me
shume shkembim ideshe gjate postimeve,apo vetem duke i lexuar temat apo
postime te ndryshme te tyre.Na thoni dicka rreth antarit.

Klealove :
shume mikepritese, e dashur, vajze qe te jep shume muhabet dhe me nje bagazh te madh njohurish per moshen qe ka ... shume e hapur per biseda, shume e cilter, e sinqerte, analiste e mire per shume tema..

Emona :
E drejte dhe me vlere, analiste shume e mire, goce e zgjuar dhe e edukuar....

Ermelinda :
Ehhh c'te thuash per kete vajze te mrekullueshme. E zgjuar, e
embel, simpatike. Me pelqejne mendimet e saj dhe
vendosmeria qe ka. Nje shoqe perfekte per ta pasur per gjithe jeten.

Emona: me pelqen menyra e saj ne te folur dhe mendimet qe ka, me duket vajze e maturuar dhe intelligjente.


Ariel :
e sjellshme, inteligjente, shakagjije, preferon dialektin, omelsin,
llafazane e madhe( ne kuptimin e mire te fjales ), plq njerzit e thejsht sic eshte dhe vet...An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Anakonda Fri 11 Jan 2013 - 3:22

Edituar nga Klea injorante ik e thuaj asaj edhe me ke e perdor shpesh mi goce

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga WebMaster Fri 11 Jan 2013 - 3:26

Anakonda shkruajti:EDITUAR NGA KLEA


Hahaha ti bie me komet e tuaja brenda mi ti ik mbas maksit edhe ti kujton se forumi nuk do eci para pfffffffffffffffff


Edituar për herë të fundit nga Shejtone në Fri 11 Jan 2013 - 3:48, edituar 1 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga T_o_n_i Fri 11 Jan 2013 - 3:28

spo di me cte mendoj me pas ca mess qe po lexoj neper tema te tilla ....pfff me habiten fare ca anetare
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga WebMaster Fri 11 Jan 2013 - 5:38

Moma Ariel njeri i shkelqyer femer me Klas .

Emona gjithmon e kam thene eshte unike

Bobo njesh cun edhe i heq kapelen

Tonii futet njehere ne mot edhe kur futet len gjurme Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 3666372071


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Arian 123 Fri 11 Jan 2013 - 6:17

Per Klea nuk kam cfar te them eshte PERFEKT.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Alberti Fri 11 Jan 2013 - 7:58

Arian 123 - Mik i mire, i sjellshem, i menqur, i drejte, postime te mira.
Toni - Mik i vjeter i forumit, shok shum i mir, sjellje te mira me te gjithe, bravo.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Jan 2013 - 1:56

Esba Goce shum e qete e vendosur ne ate qe shkruan e shoqeris edhe e thjesht .

Moma Ariel unike femer kenaqesia ime qe eshte sorelina ime .

Malsori njeri i thjesht i rrespektuar nga un edhe shum i shoqeris.

Ariani123 Mik i nderuar nga ana ime shum njeri i qete i komunikueshem edhe i kulturuar si gjith anetaret qe kemi ketu .

Netushia mendon se un e kam me te mbase me keqkupton kur i flas .Po eshte thjesht femer qe kalon kohen me ne edhe shum e kulturuar thjesht kam krijuar rrespekt per aq vite sa e njoh .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Esba Mon 14 Jan 2013 - 2:12

Neta E Mistrecja Ariel Xhan Anila jeni goca te pa para ju kam shum xhan

Belti Ariani 123 Malsori Gjilanasi Kasperi jeni cuna shum te mir jam me fat qe bej pjes ne shoqerin tuaj
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Darius Mon 14 Jan 2013 - 2:39

Per mua ca mendoni njeher iihhaa. iihhaa.
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Jan 2013 - 2:42

Hahaha dihet qe dy Darius nuk i ben njeri kshuqe je mik edhe i sinqert e din ti skam pse te them mjafton shoqeria jote e paster kete e ke Perqafffimeee


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Ariel Tue 15 Jan 2013 - 4:36

Belti....yll bote...se kam shkri talentin tim me i bo poezi hihihi
Klea....sorellina mia, e kam si shpirt dhe e du fort...mezi pres ta pime kafen bashke live.
Esba...goc e mire, me pelqen si fillim...dhe une te kam xhan.
Darius...simpatiku momes....qe e rraf kaiher se e du fort :5454787: ninanona juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 18:14

KLEA LOVE-PERVEQ SE ESHT LIDERJA ESHT E MREKULLUESHME E QET E EMBEL E DASHUR E SHUM FISNIKE

EMONA-YLLI FORUMIT E RESPEKTUAR E EMBEL SHUM E SINQERT ME SHOQERIN

ARIEL-MOMA NDRYSHE NJE GRUA FISNIKE NJE NEN SHEMBULLORE QE NUK LODHET QOFT NJETEN REALE APO VIRTUALE SHEMBULL PER TGJITHA FEMRAT

EMI-EMBELSIRA E EMBEL SI SHEQERI E HUMORISTE NE TNJEJTEN KOH

RESPECKT-I VETMI ANTART QE KA MENDIME TE THELLA.I RESPEKTUSHEM I ZGJUAR EDHE SHAKATOR E HUMORIST ATY KU DUHET

ARABELA-RRAPATUSHJA AH SA QEF E KAM SHUM E DASHUR ME TGJITH PO MBI TGJITHA HUMORI SAJ ME IRONI PA OFENDIME ESHT SHUM I NEVOJSHEM NRASTE

FREE SPIRIT -EDHE PSE E VOGEL NMOSH KA DAL MJAFT MIR TKESH RSP E SHUMICES PREJ KTYRE......SHUM SHUM E MIR E UN E KAM XHANN

NETTA E-E QET E EMBEL PAMVARSISHT SE UN I THEM MENJEMAADHE AJO ESHT E DASHUR EDHE E ZGJUAR PA HILE

ERMELINDA-NENE E RE POR GJEN KOH PER FORUMIN......SERIOZE POR E KUPTUESHME..

POETI DHIMBJES-VET NGA NICKU ESHT NJE POET SYPATREMBUR I CILI KRAHAS DHIMBJES ARRIN TI BASHKOJ ME FJALET E JETES E SHKRUAN AQ BUKUR SA SKA......

BELTI-LOL KY ESHT SA I BUKUR EDHE I MIR NSHPIRT I PELQEN TKRIJOJ POEZI EDHE TKET SHOQRI

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mendoni për anëtarin X ? - Faqe 3 Empty Re: Cfarë mendoni për anëtarin X ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi