Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
‘Pafajësia e Myslimanëve’ i kthen në Islam mbi 360 000 amerikanë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
‘Pafajësia e Myslimanëve’ i kthen në Islam mbi 360 000 amerikanë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

‘Pafajësia e Myslimanëve’ i kthen në Islam mbi 360 000 amerikanë

3 posters

Shko poshtë

‘Pafajësia e Myslimanëve’ i kthen në Islam mbi 360 000 amerikanë Empty ‘Pafajësia e Myslimanëve’ i kthen në Islam mbi 360 000 amerikanë

Mesazh nga WebMaster Tue 18 Sep 2012 - 7:44

Filmi blasfemik ‘Pafajësia e Myslimanëve’ i kthen në Islam mbi 360 000 amerikanë

Filmi amerikan “Pafajësia e Myslimanëve”, realizuar nga një amerikano-izraelit ka ndez gjakrat në lindjen e mesme.

Në protestat në Egjipt dhe Libi tek kjo e fundit ka përfunduar me vrasjen e ambasadorit amerikan në këtë vend.

Ndryshe gjithë e kanë dënuar filmin blafsemik që ka provokuar këto
protesta, siç kanë dënuar edhe mënyrën e vrazhdë të protestimit,
veçanërisht të atyre në Libi që përfundoj me një akt makaber.

Aktualizmi edhe pse në kontekst negativ, i ka bërë që shumë amerikanë ti
rikthehen kërkimeve për Islamin e apostrofuar nga filmi në fjalë.

Këto kërkime të tyre vetëm për pak ditë kanë bërë që mbi 360 000
amerikanë ta pranojnë Islamin sipas të dhënave të faqes së Thirrëseve
Islam Wajdi Goneim, nga Qendrën Islamike në Washington.

Ngjashëm ka ndodh që pas ngjarjeve të 11 shtatorit 2001 shumë amerikanë
të interesohen për Islamin dhe të kërkojnë sa që prej atëherë e kanë
pranuar Islamin me miliona amerikanë vendas dhe Islami është feja e dytë
në Amerikë.
‘Pafajësia e Myslimanëve’ i kthen në Islam mbi 360 000 amerikanë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  ‘Pafajësia e Myslimanëve’ i kthen në Islam mbi 360 000 amerikanë 30l12rc Pytje & Përgjigje ‘Pafajësia e Myslimanëve’ i kthen në Islam mbi 360 000 amerikanë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

‘Pafajësia e Myslimanëve’ i kthen në Islam mbi 360 000 amerikanë Empty Re: ‘Pafajësia e Myslimanëve’ i kthen në Islam mbi 360 000 amerikanë

Mesazh nga Americco Tue 18 Sep 2012 - 18:37

interesohen sepse ju ka ardh interesant kam desht me lexu a me te vertet ISLAMI thot se duhet me vra njerz edhe e shohin se ska asgje qe mendohet per popullin islam,edhe islami i denon ma shum se secila liber fetare qe egziston ...
Americco
Americco
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : MIAMI
Postime Postime : 641
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/11/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Bartender

Mbrapsht në krye Shko poshtë

‘Pafajësia e Myslimanëve’ i kthen në Islam mbi 360 000 amerikanë Empty Re: ‘Pafajësia e Myslimanëve’ i kthen në Islam mbi 360 000 amerikanë

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 6:14

ehe tpakten a qenkan kthe ky esht thelbi gjithshkaje

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

‘Pafajësia e Myslimanëve’ i kthen në Islam mbi 360 000 amerikanë Empty Re: ‘Pafajësia e Myslimanëve’ i kthen në Islam mbi 360 000 amerikanë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi