Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A lejohet adoptimi  i femijeve ne Islam People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A lejohet adoptimi  i femijeve ne Islam People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A lejohet adoptimi i femijeve ne Islam

3 posters

Shko poshtë

A lejohet adoptimi  i femijeve ne Islam Empty A lejohet adoptimi i femijeve ne Islam

Mesazh nga WebMaster Mon 24 Sep 2012 - 23:07

Pyetje:
Selamun Alejkum! Jam një gru, jam e martuar dhe kam tre fëmijë me të
cilët jetoj bashkë, mirëpo e kam edhe një fëmijë tjetër të cilin ia kam
dhuruar tezes së burrit, që nga momenti kur e kam lindur. Si është
gjendja ime, çka duhet të veproj? Ju lutem një sqarim dhe të më
këshilloni.

A lejohet adoptimi i femijeve ne Islam
A lejohet adoptimi  i femijeve ne Islam 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  A lejohet adoptimi  i femijeve ne Islam 30l12rc Pytje & Përgjigje A lejohet adoptimi  i femijeve ne Islam 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A lejohet adoptimi  i femijeve ne Islam Empty Re: A lejohet adoptimi i femijeve ne Islam

Mesazh nga Anakonda Tue 13 Nov 2012 - 6:13

se di pyta vllain se ky u jep hall ktyre gjerave tha jo nuk lejohet

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A lejohet adoptimi  i femijeve ne Islam Empty Re: A lejohet adoptimi i femijeve ne Islam

Mesazh nga seriozi Fri 22 Mar 2013 - 12:22

Lejohet nese jane te pajtimit te dy edhe gruaja edhe burri.

Per arsye te ndryshme ose qe nuk munden te kene femi, apo per shkak se prinderit i kane kushtet e renda ekonomike lejohet me ja dhurur dikujt tjeter.

Por duhet ta kene te kjart se ata qe marrin femijen me rrit nuk duhet me konsideru si femi te tyre por si vlla apo moter te tyre. (Munden me i than o djali apo qika jone, ne ate menyre qe e dojne dhe qe kane mar me rrit por jo ne ate menyre qe pernime mu kane djali apo qika e atyrve)
Dhe femia duhet ta dije se kan i ka prinder biologjik, ne nje moshe qe e shohin se eshte e arsyeshme qe mundet mi kuptu gjerat femija.
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A lejohet adoptimi  i femijeve ne Islam Empty Re: A lejohet adoptimi i femijeve ne Islam

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi