Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë

2 posters

Shko poshtë

Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë Empty Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë

Mesazh nga WebMaster Mon 24 Sep 2012 - 23:30

Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë 87271

Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë 87273

Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë 87275
Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë 87276

Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë 87277
Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë 30l12rc Pytje & Përgjigje Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë Empty Re: Poloni, ndërtohet shtëpia e parë në ujë

Mesazh nga Anakonda Wed 26 Sep 2012 - 4:30

Nuk e di sesi nuk u hyn uj brenda ne shpi....por serish qenka nje shpi shum e kendshme..

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi