Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur ishim te vegjel.....(hajdeni te kujtojme serisht kohen qe nuk kthehet me) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kur ishim te vegjel.....(hajdeni te kujtojme serisht kohen qe nuk kthehet me) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur ishim te vegjel.....(hajdeni te kujtojme serisht kohen qe nuk kthehet me)

2 posters

Shko poshtë

Kur ishim te vegjel.....(hajdeni te kujtojme serisht kohen qe nuk kthehet me) Empty Kur ishim te vegjel.....(hajdeni te kujtojme serisht kohen qe nuk kthehet me)

Mesazh nga T_o_n_i Fri 28 Sep 2012 - 2:21

Kur ishim te vegjel

Te dashur miq...

Do te kerkoja nga secili prej jush qe te shkruanit lojrat qe keni pas lozur atehere neper lagje.

Do kisha kenaqsi qe cdo njeri prej jush te shkruante kujtimet e tij ose te saj ketu te kjo teme..do ishte shum interesante per cdo njerin prej nesh te kujtonim edhe nje here menyren sesi i shtynim oret neper lagje.... duke na varur celsin te qafa me llastik hahhahaha...

Dhe mundohuni te shkruani ate qe ka ngelur ne memorien tuaj si loja me e bukur qe ka qen.....shkruani te gjitha sepse e di shum mire qe gjithsecili nga ne ka kujtime nga femiria

T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kur ishim te vegjel.....(hajdeni te kujtojme serisht kohen qe nuk kthehet me) Empty Re: Kur ishim te vegjel.....(hajdeni te kujtojme serisht kohen qe nuk kthehet me)

Mesazh nga Anakonda Fri 28 Sep 2012 - 2:57

E mir po ja filloj un.....kur ishim te vegjel deri ne oren 12 te darkes rrinim vajza e djem para lojes duke lujatur futboll.kam qen e vetjma goc ne lagje qe shkoja e hyja ne mesin e cunave madje shpesher zihesha me shkelma me ta sepse mthonin ik se o turp me lujt goca me cuna....eh kur kom qon ma e vogel kom qon shenjton slija dy gur bashk....madje u msoja cunave cunave tlagjes me lujt peta vijash....eh sa lojra kom pas ber....mvjen per me qesh sepse shpesher ngacmoja gocat e ua lija fajin cunave se per fjala e ben ate dhe jo un....eh te kthehen e 1 her ato koh sa mir do te ishte....
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi