Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mirë Se Ju Gjeta sërisht :) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mirë Se Ju Gjeta sërisht :) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirë Se Ju Gjeta sërisht :)

+4
Emona
WebMaster
Darius
* hanna *
8 posters

Shko poshtë

Mirë Se Ju Gjeta sërisht :) Empty Mirë Se Ju Gjeta sërisht :)

Mesazh nga * hanna * Wed 24 Apr 2013 - 22:43

Pershendetje te gjithve!

Po vendosa te regjistrohem serisht ketu ne forumin KleaLove me nje nick te ri dhe me nje energji te re... [smile_1]
Shpresoj te ja kalojme mire se bashku [smile_1]
[You must be registered and logged in to see this image.]

Me Respekt
Hanna
* hanna *
* hanna *
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/04/2013
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirë Se Ju Gjeta sërisht :) Empty Re: Mirë Se Ju Gjeta sërisht :)

Mesazh nga Darius Wed 24 Apr 2013 - 23:48

Mire se erdhe perseri [smile_1]
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirë Se Ju Gjeta sërisht :) Empty Re: Mirë Se Ju Gjeta sërisht :)

Mesazh nga WebMaster Thu 25 Apr 2013 - 5:31

Mire se erdhe perseri hana edhe klb ne mesin tone Happy


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirë Se Ju Gjeta sërisht :) Empty Re: Mirë Se Ju Gjeta sërisht :)

Mesazh nga Emona Thu 25 Apr 2013 - 6:01

Mire se rikthehesh Hanna,kalofsh mire mesin tone.

P.s i pytje kam cfar nicku ke pas perpara ktu ne forum?

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirë Se Ju Gjeta sërisht :) Empty Re: Mirë Se Ju Gjeta sërisht :)

Mesazh nga Alberti Thu 25 Apr 2013 - 6:27

Mire se ke ardh

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirë Se Ju Gjeta sërisht :) Empty Re: Mirë Se Ju Gjeta sërisht :)

Mesazh nga T_o_n_i Fri 26 Apr 2013 - 6:54

Mire se erdhe perseri
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirë Se Ju Gjeta sërisht :) Empty Re: Mirë Se Ju Gjeta sërisht :)

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:14

KALOFSH SA MA BUKUR

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirë Se Ju Gjeta sërisht :) Empty Re: Mirë Se Ju Gjeta sërisht :)

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:36

Burrelsja shkruajti:KALOFSH SA MA BUKUR

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirë Se Ju Gjeta sërisht :) Empty Re: Mirë Se Ju Gjeta sërisht :)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi