Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vret të dashurën dhe partnerin e saj, vetëvritet 57-vjeçari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vret të dashurën dhe partnerin e saj, vetëvritet 57-vjeçari People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vret të dashurën dhe partnerin e saj, vetëvritet 57-vjeçari

Shko poshtë

Vret të dashurën dhe partnerin e saj, vetëvritet 57-vjeçari Empty Vret të dashurën dhe partnerin e saj, vetëvritet 57-vjeçari

Mesazh nga WebMaster Sun 30 Sep 2012 - 9:37

Vret të dashurën dhe partnerin e saj, vetëvritet 57-vjeçari.KORCE-Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në mbrëmje në fshatin Podgorie të rrethit të Korçës ku dyshohet se një person pasi ka vrarë 2 veta, më pas është vetëvrarë. Policia ben të ditur se ngjarja ka patur motiv, xhelozine.Ngjarja besohet se nga ndodhur rreth orës 19:00 minuta brenda nje automjeti taksi me targa KO 314 A, ndërsa trupat janë gjetur vetëm në orën 20:30 minuta.

I vdekur në skenën e krimit është gjetur shtetasi, Viktor Rrodhja, 57 vjeç. Pranë tij dhe 2 personat e pajete, Elda Çoçka 40 vjeç dhe Floridon Guri 40 vjeç me profesion taksist.

Policia ben te ditur se Rrodhja ka vrarë pasagjerët me automatik dhe më pas ka qëlluar mbi veten e tij.

Dyshohet se taksisti ka kryer krimin për arsye xhelozie.
Sipas informacioneve paraprake nga policia, 57 vjecari kishte një lidhje dashurore me 40 vjecaren, Elda Çoçka, e cila kishte nisur një tjetër marrëdhënie me Florion Gurin, me profesion taksist. Cocka dhe Guri ishin në taksi ne nje rruge dytesore mes maleve duke kryer marredhenie intime, por aty eshte shfaqur befasisht Rrodhja.

Pasi kanë debatuar, 57-vjecari ka nxjerrë një automatik duke qëlluar mbi ta per vdekje.
Më pas, Rrodhja ka telefonuar policinë duke i treguar se në cfarë rrethanash kreu krimin. Kur blutë e Korcës kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, kanë gjetur të vdekur edhe 57-vjeçarin që sipas policise, dyshohet se është vetëvrare me automatikun me të cilin vrau te dashuren dhe partnerin e saj.

“Më tradhtove dhe nuk mund të ta fal”, kanë qenë fjalët e fundit që sipas policisë ka shprehur Rrodhja në skenën intime kur ka gjetur së bashku, ciftin Cocka-Guri.

(d.b/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi