Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes

2 posters

Shko poshtë

Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes Empty Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes

Mesazh nga Emona Mon 8 Oct 2012 - 12:05

Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes 1
Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes 2Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes 3Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes 5Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes 1Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes 6Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes 6Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes 7Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes 8Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes 9

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes Empty Re: Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes

Mesazh nga Anakonda Mon 8 Oct 2012 - 18:24

Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes 94251 Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes 94251 Vjeshta ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes 94251shum pamje te bukura...eh Amerika sa e enderrojn ameriken....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi