Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 10 Shtetet Ku Punojnë Më Pak Dhe Fitojnë Më Shumë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 10 Shtetet Ku Punojnë Më Pak Dhe Fitojnë Më Shumë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10 Shtetet Ku Punojnë Më Pak Dhe Fitojnë Më Shumë

2 posters

Shko poshtë

 10 Shtetet Ku Punojnë Më Pak Dhe Fitojnë Më Shumë Empty 10 Shtetet Ku Punojnë Më Pak Dhe Fitojnë Më Shumë

Mesazh nga An0nim Fri 19 Jul 2013 - 2:10

 10 Shtetet Ku Punojnë Më Pak Dhe Fitojnë Më Shumë F29138cb-ea11-4744-afe3-0e374a9f263b-0-1-300x178CNNMoney ka renditur 10 shtetet ku punonjësit punojnë më së paku gjatë një jave. Në përshkrimin e mëposhtëm mund të shikoni listën e këtyre shteteve, orët mesatare të punës si dhe të ardhurat vjetore të punonjësve.1. Holanda - Punëtorët në Holandë punojnë mesatarisht 29 orë në javë ndërsa të ardhurat mesatare vjetore janë 47 mijë dollarë.

2. Danimarka - Punëtorët në Danimarkë punojnë mesatarisht 33 orë në javë ndërsa të ardhurat mesatare vjetore janë 46 mijë dollarë.


3. Norvegjia - Punëtorët në Norvegji punojnë mesatarisht 33 orë në javë ndërsa të ardhurat mesatare vjetore janë 44 mijë dollarë.

4. Irlanda - Punëtorët në Irlandë punojnë mesatarisht 34 orë në javë ndërsa të ardhurat mesatare vjetore janë 51 mijë dollarë.

5. Gjermania - Punëtorët në Gjermani punojnë mesatarisht 35 orë në javë ndërsa të ardhurat mesatare vjetore janë 40 mijë dollarë.

6. Zvicra - Punëtorët në Zvicër punojnë mesatarisht 35 orë në javë ndërsa të ardhurat mesatare vjetore janë 50 mijë dollarë.

7. Belgjika - Punëtorët në Belgjikë punojnë mesatarisht 35 orë në javë ndërsa të ardhurat mesatare vjetore janë 44 mijë dollarë.

8. Suedia - Punëtorët në Suedia punojnë mesatarisht 36 orë në javë ndërsa të ardhurat mesatare vjetore janë 38 mijë dollarë.

9. Australia - Punëtorët në Australi punojnë mesatarisht 36 orë në javë ndërsa të ardhurat mesatare vjetore janë 45 mijë dollarë.
bota-shqip.
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 10 Shtetet Ku Punojnë Më Pak Dhe Fitojnë Më Shumë Empty Re: 10 Shtetet Ku Punojnë Më Pak Dhe Fitojnë Më Shumë

Mesazh nga Anakonda Sat 20 Jul 2013 - 5:35

5. Gjermania - Punëtorët në Gjermani punojnë mesatarisht 35 orë në javë ndërsa të ardhurat mesatare vjetore janë 40 mijë dollarë.
ktu esht bukur e kam shum qef ket vend
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi