Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë

5 posters

Shko poshtë

Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë Empty Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë

Mesazh nga WebMaster Wed 10 Oct 2012 - 23:59

Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë 59248DURRËS-Një
masakër ndaj një vajze të re në Fllakë të Durrësit ka alarmuar policinë
bregdetare, e cila ka nisur hetimet rreth ngjarjes së rëndë dhe të
pazakontë.

Viktima quhet Aishe Vata, 18 vjeç, banore në Fllakë.
Ka qenë babai i saj që ka gjetur trupin në mes të arës me misër në
mbikalimin e Fllakës. Prindi është shokuar kur ka parë trupin pa kokë
dhe ka njoftuar vec familjarëve dhe policinë e Durrësit. Në vendngjarje
policia konstatoi se trupi ishte masakruar me thikë, ndërsa mungonte
koka e viktimës.

Ende nuk dihen rrethanat dhe shkaqet e kësaj
ngjarjeje. Nga të dhënat e para, mësohet se 18-vjeçarja ishte larguar
nga shtëpia rreth orës 2 të nates, për të mos u kthyer më në banesë.

Policia
po kryen hetimet dhe bën të ditur se vajza kishte përfunduar shkollën e
mesme të Medresesë dhe më pas nuk ka vazhduar studime të larta.

Htimet
janë shtrire në 2 pista. Dyshime ka për ndonjë krim të mundshëm
pasionant, ose ndonjë konflikt i mundshëm i familjes me persona të
tjerë. Hetimet do të zbardhin të vërtetën rreth ngjarjes.

(d.b/BalkanWeb)
Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë 30l12rc Pytje & Përgjigje Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë Empty Re: Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 11 Oct 2012 - 1:12

Ca nuk degjo ne Shqiperi, sa gjynah
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë Empty Re: Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë

Mesazh nga WebMaster Thu 11 Oct 2012 - 1:21

Eh moj ermelinda jo vetem ne shqiperi ne te gjith vendet e botes cfar spo ndodh sot ..
Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë 30l12rc Pytje & Përgjigje Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë Empty Re: Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 11 Oct 2012 - 1:32

E di po, per Shqiperi na vjen gjynah, psh kur shkon njeri si ne kete rast, pa asnje arsye..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë Empty Re: Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë

Mesazh nga T_o_n_i Thu 11 Oct 2012 - 1:38

booo si ne filma horrorr
gjynaf per vajzen e per prinderit e mjere
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë Empty Re: Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë

Mesazh nga Ariel Sun 14 Oct 2012 - 10:59

E kishin gjet dhe koken.
E te mendosh qe autori ishte nji plak 81 vjec...
Gjynof qe 13 vjece ka abuzu me ate...
Po ajo e shkrete si ska tregu...Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë Empty Re: Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Nov 2012 - 6:10

"Zoti na rujt nga trtut e kokes....sa gjynah po spaska pas njerz kjo....se me ja bo kush motres time e vras vet me duart e mia

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë Empty Re: Masakrohet një 18-vjeçare, babai gjen në arë trupin pa kokë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi