Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Agim Krasniqi godet me kokë dëshmitarin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Agim Krasniqi godet me kokë dëshmitarin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agim Krasniqi godet me kokë dëshmitarin

Shko poshtë

Agim Krasniqi godet me kokë dëshmitarin Empty Agim Krasniqi godet me kokë dëshmitarin

Mesazh nga Binni Mon 1 Feb 2010 - 10:41

Ish-komandanti i UÇK-së, Agim Krasniqi është përleshur fizikisht para fillimit të një procesi gjyqësor në Gjykatën e Apelit. Kjo është kumtuar nga gjykata, e cila ka bërë të ditur se Krasniqi i cili ishte sjellë nga burgu i Idrizovës, kishte goditur me kokë një person, i cili duhej të merrte pjesë në procesin e gjykimit të Krasniqit në cilësinë e dëshmitarit, për një vepër penale për vrasje.
Autoritetet e gjykatës së Apelit theksuan se Krasniqi kishte goditur me kokë dëshmitarin, ndërsa pas tollovisë së krijuar policia ka forcuar masat e sigurisë dhe menjëherë e ka kthyer në burgun e Idrizovës të burgosurin Krasniqi. Organet e sigurimit kanë qenë të pamundura që në fillim të ndërpresin këtë incident.

Agim Krasniqi po vuan dënimin prej 6,5 viteve për shkak të pjesëmarrjes në incidentet zgjedhore në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të vitit 2008.
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi