Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A po vien koha e artë e Shqipërisë etnike? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A po vien koha e artë e Shqipërisë etnike? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A po vien koha e artë e Shqipërisë etnike?

2 posters

Shko poshtë

A po vien koha e artë e Shqipërisë etnike? Empty A po vien koha e artë e Shqipërisë etnike?

Mesazh nga WebMaster Sat 13 Oct 2012 - 21:16

Ardhja e një delegacioni nga Kosova kishte nxitur veteranët e
lëvizjes 100 të të dy grupimeve të organizimit të festimeve për nder të
100 vjetorit të shpalljes së pavarësisë të shtetit shqiptarë (që
asociacion me lëvizjen masovike brenda dhe jashtë atdheut për të nderuar
lëvizjen rilindëse në krye me Ismail Qemailin, i cili me një grup
atdhetarësh nga të gjitha trojet shqiptare shpallën pavarësinë e
Shqipërisë) që të shtrojnë një darkë pune për mysafirët nga Kosova. Ky
grup aktivistësh të komunitetit të Michiganit organizuan një darkë pune
me delegacionin nga Kosova të udhëhequr nga Ferat Imeri dhe Cen
Pushkolli, në shoqërim të këtij delegacioni ishte edhe përfaqësuesi i
Ballit Kombëtarë për Amerikë dhe Kanada, z. Ali Maxhuni.

Takimi u mbajt në lokalet e “Imperial House”, e cila nga pronari i
saj është proklamuar si qendër kulturore shqiptare. Takimi ishte
aranzhuar nga Gjergj Dedvukaj nga Nju Jorku, një humanist i nderuar i
çështjes shqiptare, i cili përmes Rrok Dedvukajt, një personalitet shumë
i shquar në komunitet, jo vetëm për rezistencën titanike në burgjet
malaziase për çështjen shqiptare, por edhe për vetitë e veçanta
burrërore, të cilat kanë dalur në pah me kujdesin dhe ndihmën që ai ka
manifestuar për komunitetin lokal ku ai jeton, duke shtruar drekë-darkë
falas për ditën e pavarësisë së Kosovës, për banorët përreth “Royal
Grills”, restorant të cilin e menaxhon me familjen e tij (të dhënat janë
nxjerrë nga “Google”).
A po vien koha e artë e Shqipërisë etnike? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  A po vien koha e artë e Shqipërisë etnike? 30l12rc Pytje & Përgjigje A po vien koha e artë e Shqipërisë etnike? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A po vien koha e artë e Shqipërisë etnike? Empty Re: A po vien koha e artë e Shqipërisë etnike?

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Nov 2012 - 5:26

SA MIR DO ISHTE SIKUR TISHTE E 1 HER SHQIPNI ETNIKE AH KJO DO ISHTE DATA ME E SHENUAR PER SHQIPRIN EDHE PER SHQIPTART AN E MBAR BOTES

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi