Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjera te lezetshme per dashuri...  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjera te lezetshme per dashuri...  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjera te lezetshme per dashuri...

2 posters

Shko poshtë

Gjera te lezetshme per dashuri...  Empty Gjera te lezetshme per dashuri...

Mesazh nga Anakonda Sun 14 Oct 2012 - 0:08

Kjo nuk është një lojë.Fati do të buzë[You must be registered and logged in to see this image.]!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mund ta blesh një shtëpi
por edhe familjen jo.[You must be registered and logged in to see this image.]
Mund ta bleshë një shtrat
por gjumin nuk mund ta bleshë.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Një orë mund ta bleshë
por jo edhe kohën.[You must be registered and logged in to see this image.]
Mund ta bleshë një libër
por jo edhe diturinë!!!!
[You must be registered and logged in to see this image.]Mund ta kesh një pozitë
por jo edhe repektin!!![You must be registered and logged in to see this image.]Mjekut mund ti pagush para
por jo edhe shëndetit!!!!
[You must be registered and logged in to see this image.] Shpirtin mund tia bleshë por jo edhe jetën!!!![You must be registered and logged in to see this image.]Seksin mund ta bleshë
por jo edhe Dashurinë!!!


Kjo thënje Kineze të sjellë fat!!!Shkrimi i saj origjinal ruhet në Holandë.Kjo thënje deri më tani 8 herë rreth botës është shetitur!!![You must be registered and logged in to see this image.]Pasiqë ta keshë këtë thënje vërtetë do të kesh fat.
Kjo nuk është shaka. Do të hapet fati!!

Kush mendon që ka nevojë për fat dërgoja këtë letër ose të kopjuarën dërgoja!!!![You must be registered and logged in to see this image.]
Mos dërgo para sepse lumturia nuk blihet...

Këtë letër mos e mbajë më shumë se 96 orë por dërgoje.

Disa shembuj nga jeta:

Constantino në vitin 1953 pasiqë e mori këtë letër

I thotë sekretareshës që tia përgaditë 20 kopje:

Pas 9 ditëve në lloto 9 milion dollar i fitoi.[You must be registered and logged in to see this image.] Carlo Memur, këtë letër e mori dhe më vonë e harroi ta dërgojë.

Pas disa ditëve e humbi punën,

Pastaj e dërgoi këtë letër në mënyrë zingjirore dhe prap fati i buzëqeshi. [You must be registered and logged in to see this image.] Në vitin1967 Bruno këtë letër e morri dhe duke qeshur e hodhi.

Pas disa ditëve iu sëmur djali.

E kërkoi letrën dhe e gjeti dhe 20 kopje të saj i dërgoi, pas 9 ditëve pa se djali i tij kishte filluar të shërohej.[You must be registered and logged in to see this image.]Nënshkruaje thjeshtë, 20 kopje dërgoji dhe prit disa ditë dhe do të sheh se qfarë do të të ndoshë???.[You must be registered and logged in to see this image.] Ty po ta dërgojë këtë thënje sepse shetitjen e kësaj thënjeje ti do ta vazhdosh!!!![You must be registered and logged in to see this image.]20 kopje dërgoju shokëve dhe të njohurve tuaj.
Brenda disa ditëve do të merrni një lajm të mirë dhe me një befasi do të përballeni????Shkurt kjo është një e vërtet, edhe nëse nuk iu beson këtyre gjërave kjo letër të është dërguar ty për fat të mirë!!Ata që ta duan të mirën tënde falenderoju.

Fati po sa do të dërgohet do të vij tek ti.

Brenda 4 ditëve...[You must be registered and logged in to see this image.]Këtë letër ta ka dërguar dikush tek i cili ke rëndësi dhe ta do të mirën.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjera te lezetshme per dashuri...  Empty Re: Gjera te lezetshme per dashuri...

Mesazh nga Sasha Sun 14 Oct 2012 - 2:43

cjon kto gjona mi?
Sasha
Sasha
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 261
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2012
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjera te lezetshme per dashuri...  Empty Re: Gjera te lezetshme per dashuri...

Mesazh nga Anakonda Mon 15 Oct 2012 - 0:27

Sasha shkruajti:cjon kto gjona mi?
kto jon disa pamje edhe disa gjera qe kan gjetuar disa astrolog dhe kan lidhje me dashurin...dhe fatin qe ka dikush ne dashuri
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjera te lezetshme per dashuri...  Empty Re: Gjera te lezetshme per dashuri...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi