Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tifozët serbë paralajmërojnë konfrontim me shqiptarët në Shkup People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tifozët serbë paralajmërojnë konfrontim me shqiptarët në Shkup People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tifozët serbë paralajmërojnë konfrontim me shqiptarët në Shkup

2 posters

Shko poshtë

Tifozët serbë paralajmërojnë konfrontim me shqiptarët në Shkup Empty Tifozët serbë paralajmërojnë konfrontim me shqiptarët në Shkup

Mesazh nga WebMaster Sun 14 Oct 2012 - 23:31

Tifozët serbë paralajmërojnë konfrontim me shqiptarët në Shkup 59351BEOGRAD-Huliganët
serbë kanë thënë se “do të udhëtojnë në Shkup për të rrahur
shqiptarët”. Ata shprehen se do të kenë përkrahjen edhe të tifozëve
maqedonas. Kjo bëhet e ditur në gazetën serbe “Kurir”. Huliganët që kanë
paralajmëruar dhunë u takojnë dy grupeve më të mëdha të tifozëv e
“Delije” dhe “Grobari”.

Në Maqedoni pritet të luhet nesër Maqedoni -Serbi për kualifikimet e Botërorit 2014.

Nën
thirrjet e tyre huliganët serb kanë paralajmëruar se “do të udhëtojnë
në Shkup për të rrahur shqiptarët”. Ata kanë thënë se do të jenë më
shumë se 300 veta, por do të kenë përkrahjen edhe të tifozëve maqedonas
të Crvena Zvezdës dhe Partizanit.

“Po përgatisim një surprizë të
madhe për shqiptarët në Shkup. Shumë mirë, pastaj do të na mbajnë mend.
Qëllimi është që t’i gjuajmë nëpër qytet dhe t’i rrahim. Ne shkojmë
atje privatisht, dhe jo të organizuar, ashtu që mendojmë se pa problem
do të jemi në Shkup”, kanë shkruar huliganët serb për mediat beogradase.


Pas këtij njoftimi, MPB ka rritur masat e sigurisë nëpër rrugët e Shkupit dhe destinacionet e tjera që çojnë drejt kryeqytetit.

(d.b/BalkanWeb)
Tifozët serbë paralajmërojnë konfrontim me shqiptarët në Shkup 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Tifozët serbë paralajmërojnë konfrontim me shqiptarët në Shkup 30l12rc Pytje & Përgjigje Tifozët serbë paralajmërojnë konfrontim me shqiptarët në Shkup 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tifozët serbë paralajmërojnë konfrontim me shqiptarët në Shkup Empty Re: Tifozët serbë paralajmërojnë konfrontim me shqiptarët në Shkup

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Nov 2012 - 5:16

"DO JU ....... LEJE SE SJOM TU FOL MA MIR SE E DI UN SESI E DUN KTA K.....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi