Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kukës, vrau bashkë me të vëllanë të atin,  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kukës, vrau bashkë me të vëllanë të atin,  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kukës, vrau bashkë me të vëllanë të atin,

2 posters

Shko poshtë

Kukës, vrau bashkë me të vëllanë të atin,  Empty Kukës, vrau bashkë me të vëllanë të atin,

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 16 Oct 2012 - 23:03

KUKËS- Policia e Kukësit ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Avdi Laçi 36-vjec, i cili në bashkëpunim me vëllain e tij Sali Laçi ekzekutuan babanë e tyre 74-vjecar. Ndërkohë, policia ka shpallur në kërkim që prej ditës së djeshme vëllain tjetër vrasës Vexhi Laçi.

74-vjeçari nga Kukësi, Sali Laçi është ekzekutuar nga dy djemtë e tij bixhozxhinj, të cilët vuanin nga probleme mendore. Burime zyrtare nga Drejtoria e Policisë së këtij qarku bënë me dije se ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e djeshme në fshatin Bardhoc të Komunës Tërthore. Pas kryerjes së hetimeve paraprake ka rezultuar se kryefamiljari Sali Laçi është qëlluar me tre plumba pistolete nga djali I tij, Avdi Laçi, 36 vjeç.

Bashkëpunëtor në krim është edhe djali tjetër i viktimës, Vexhi Laci, 31 vjeç. Forca të shumta policore u vënë në ndjekje të dy autorëve të krimit, të cilët akuzohen për "vrasje me dashje, kryer në bashkëpunim" si dhe për "armëmbajtje pa leje".
(e.m/BalkanWeb)
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kukës, vrau bashkë me të vëllanë të atin,  Empty Re: Kukës, vrau bashkë me të vëllanë të atin,

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Nov 2012 - 18:49

sa gjynah ej zot i modh i ka lon mendja kta njerzit e sotshem se ska mundsi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi