Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lezhë, plagos vëllanë me armë zjarri, arrestohet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lezhë, plagos vëllanë me armë zjarri, arrestohet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lezhë, plagos vëllanë me armë zjarri, arrestohet

2 posters

Shko poshtë

Lezhë, plagos vëllanë me armë zjarri, arrestohet Empty Lezhë, plagos vëllanë me armë zjarri, arrestohet

Mesazh nga WebMaster Wed 26 Sep 2012 - 21:01

LEZHE – Krim brenda familjes në fshatin Piraj të Lezhës. Një person është plagosur me armë zjarri nga vëllai i tij, për arsye ende të paqarta.Sipas policisë, i plagosuri Pjetër Marku është dërguar me urgjencë në spitalin rajonal, ndërsa është bërë e mundur edhe kapja e autorit të krimit.Mësohet se autori Gjin Marku u arrestua bashkë me armën e krimit, pak minuta pas ngjarjes.Ndërkohë policia nisi hetimet për të zbuluar shkaqet e ngjarjes së rëndë..(er.nu/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lezhë, plagos vëllanë me armë zjarri, arrestohet Empty Re: Lezhë, plagos vëllanë me armë zjarri, arrestohet

Mesazh nga bekimi Thu 27 Sep 2012 - 0:31

te hapesh gazeten ne shipri deshprohesh nga vrasjet si po ndodhin per gjdo dit dh eper qudi keta kriminela nuk mundest policija ti arrestoj te gjith zkonisht denohen ne munges

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 46

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi