Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve .

5 posters

Shko poshtë

Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve . Empty Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve .

Mesazh nga WebMaster Wed 17 Oct 2012 - 6:09

Edukata e femijeve eshte nje kusht kryesor apo eshte nje edukim per nje te ardhme se si te perballohen gjithmon me realitetin .
Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve . 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve . 30l12rc Pytje & Përgjigje Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve . 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve . Empty Re: Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve .

Mesazh nga Anakonda Wed 17 Oct 2012 - 17:27

Esht e vertet,pasi po nuk pati ngrohtesi nfamilje;po nuk qe edukata edhe respekti i familjarve me njeri-tjetrin e sidomos prinderve ku do ta marri ather fmija edukaten...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve . Empty Re: Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve .

Mesazh nga Ariel Tue 13 Nov 2012 - 0:30

Baza kryesore eshte familja, me sakte prinderit..
Por ka ardhur nje kohe qe tek femijet ndikon shume shoqeria dhe shkolla.
Duhet nje kujdes i jashtzakonshem dhe lufte nervash per te ruajtur qetesine qe ti perballosh.


Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve . 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve . Empty Re: Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve .

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 13 Nov 2012 - 3:31

Po normale, femija flet dhe vepron ashtu cfar sheh dhe degjon ne shpi..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve . Empty Re: Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve .

Mesazh nga An0nim Fri 16 Nov 2012 - 5:38

Duke e ditur rendesin e familjes ne pergjithsi e familjes shqiptare ne veqanti, mendoj se edukata familjare luan nje rol shume te rendesishem ne edukimin e femijve. Familja duhet te kete nje kujdes per femijet sepse ata jan shume te ndjeshem gjate rritjes se tyre. Sado qe shkojne ne shkolle edukata familjare ka rolin kryesor per edukimin e tyre.
Andaj duhet te keni shum kujdes e sidomos prinderit e rinj ne kete drejtim.


An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve . Empty Re: Edukata familjare si kusht kryesor per edukimin e femijve .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi